Інформація
  • Переглядів: 2826
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-06-2014, 13:13
25-06-2014, 13:13

Відбулося засідання колегії ДОНМС

Категорія: Слайдер / Рішення колегії

 
Сьогодні, 25 червня 2014 року, під керівництвом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оксани Палійчук, відбулося засідання колегії Департаменту.
Під час відкриття колегії заступник директора Департаменту Богдан Потурнак озвучив прізвища нових членів колегії. Він зауважив, що поступово необхідно вводити людей із числа педагогів, керівників закладів освіти. Це необхідно робити для того, щоб відчувати «дух» педагогічних колективів, чути їхні ідеї та думки.
На порядку денному розглядалися наступні питання: «Про виконання рішення колегії Департаменту «Про стан виконання Кіцманською районною державною адміністрацією, відділом освіти, молоді та спорту делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти», доповідала начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти управління освіти і науки Емілія Бабин; «Про виконання рішення колегії Департаменту «Про стан виконання Новоселицькою районною державною адміністрацією, управлінням освіти, молоді та спорту делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти», – доповідала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти управління освіти і науки Ольга Остафій; «Про організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму в закладах освіти області», – начальник комунального закладу «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» Світлана Прінько та «Про стан взаємодії структурних підрозділів відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім'ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї», – доповів начальник відділу сім’ї, молоді та з гендерних питань Ростислав Тищук.
Оксана Михайлівна вкотре наголосила на питанні кадрового потенціалу.
«Ми повинні поступово омолоджувати склад педагогічних колективів. Ми маємо брати на себе таку відповідальність, адже розуміємо, що за молодими фахівцями – наше майбутнє.
Сьогодні варто звернути увагу і на роботу профспілкових комітетів. Адже, з власного спостереження, я помітила, що на районних рівнях захищаються і враховуються права працівників пенсійного віку, а для молодих фахівців не робиться, практично, нічого. Цю ситуацію необхідно негайно виправляти».
Керівник освітньої галузі краю наголосила на важливості вміти класифікувати проблеми. За її словами, потрібно правильно визначати першочергові завдання. Одним із таких завдань – є обов’язкове оновлення в навчальних закладах класних дошок та комп’ютерних моніторів.
«Під час уроку майже всю свою увагу учень звертає на дошку. Тому, якщо вона зіпсована, відповідно, у дітей псується зір. Потрібно пам’ятати, найголовніше наше завдання – це збереження здоров’я дитини. Ми маємо докладати максимум зусиль для того, щоб у навчальних закладах завжди була присутня здоров’язберігаюча функція».
У засіданні колегії взяв участь заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, який також є членом колегії Департаменту.
За результатами колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту прийнято відповідні рішення, які після доопрацювання будуть розміщені на нашому сайті.
 

 


 

 


 

 

 


 


 

 


 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше