Інформація
  • Переглядів: 1198
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-06-2014, 17:36
18-06-2014, 17:36

Ми повинні підняти авторитет вчителя

Категорія: Слайдер

 
Зауважила сьогодні, 18 червня 2014 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оксана Палійчук під час об’їзду закладів освіти Сторожинецького району.
«Ми повинні працювати щиро, відкрито і, безперечно, в рамках чинного законодавства. Наш обов’язок – змінити та покращити освітню ланку. Перш за все, необхідно підняти авторитет вчителя, а це можливо лише в тому випадку, коли педагог самоудосконалюється і є високоморальною людиною. Потрібно, щоб кожен розпочав з себе. Для мене особисто у підборі кадрів найважливіше – моральність людини, наступний критерій – професіоналізм.
Наступна позиція Департаменту – це омолодження педагогічних працівників. Я вже неодноразово наголошувала на необхідності прийняття на роботу до освітніх закладів молодих спеціалістів. Ми маємо дати шанс та можливість молоді, ми повинні їх навчати, допомогати, підсказувати. Адже, якщо не відбудеться омолодження кадрів – в майбутньому у нас виникатимуть проблеми. Я згідна, є й індивідуальні випадки щодо працівників пенсійного віку, але вони поодинокі», – наголосила Оксана Михайлівна під час зустрічі з працівниками районного управління освіти та методичного кабінету.
Керівник освітньої галузі краю також підкреслила, що сьогодні необхідно піднімати рівень морального виховання: «Наша країна на першому місці в Європі по вживанню дітьми алкоголю, у нас найбільша кількість розлучень. І це тільки декілька прикладів. Тому, Міністерство освіти і науки прийняло рішення запровадити у 5-6 класах обов’язкове викладання предметів морально-етичного спрямування. У свою чергу, Департамент рекомендує, звичайно за згодою батьків та учнів, ввести такі факультативи у всіх класах. У значній мірі від нас з вами залежить те, якими будуть наші діти, яким буде наше майбутнє».
Директор Департаменту звернула увагу освітян Сторожинеччини і на методичну роботу. За її словами, потрібно більше уваги приділяти методиці викладання пмедагогами того чи іншого предмету. Вчитель має працювати на учня. «Особливу увагу потрібно звернути на рівень знань учнів у закладах нового типу. Такі заклади повинні відповідати своєму статусу. Це можна простежити за результатами участі учнів в олімпіадах, зовнішнього незалежного оцінювання».
У ході робочого візиту Оксана Палійчук ознайомилася з роботою таких закладами освіти Сторожинецького району: Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., центру  естетичного виховання «Юність Підгір’я», Панківського НВК, Панківської дошкільної установи, Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Красноїльської гімназії.
За результатами поїздки Оксана Михайлівна дала ряд доручень відповідальним працівникам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 


 


 


 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше