» » Оксана Палійчук ознайомилася з роботою освітніх закладів Вижниччини
Інформація
  • Переглядів: 1692
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-06-2014, 21:26
17-06-2014, 21:26

Оксана Палійчук ознайомилася з роботою освітніх закладів Вижниччини

Категорія: Слайдер

Сьогодні, 17 червня 2014 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оксана Палійчук з робочою поїздкою побувала на Вижниччині.
У ході візиту керівник освітньої галузі краю ознайомилася з навчально-матеріальною базою, складом педагогічних працівників наступних закладів освіти: Вашківецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Бережницького навчально-виховного комплексу, Мілієвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Іспаскої ЗОШ І-ІІ ст.,  Вижницької школи-інтернат, Черешенської ЗОШ І-ІІІ ст., НВК «Берегометська гімназія», Мигівського НВК. Також, Оксана Михайлівна ознайомилася  з ходом ремонтних робіт у Вижницькій школі мистецтв, зустрілася з працівниками районного управління освіти та методичного кабінету.  
В робочій поїздці взяли участь керівники району: голова Вижницької районної адміністрації Михайло Андрюк та голова районної ради Олександр Гриндей.
Основну увагу, під час огляду закладів освіти, Оксана Михайлівна звернула на естетичний вигляд навчальних кабінетів. Як вона зауважила, все повинно бути гармонійним, а головне – позитивно впливати на дітей. Важливо і те, щоб у навчальному закладі все відповідало санітарним вимогам.
Під час перебування в закладах освіти директор Департаменту відзначила, що до 1 вересня поточного року, у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району потрібно замінити шкільні дошки.
«В першу чергу ми з вами повинні дбати про здоров’я дітей. Під час уроку основна увага дитини спрямована на дошку, які, у свою чергу, в більшості шкіл давно потребують заміни. Тут варто зауважити і на оновленні комп’ютерних моніторів. Адже, працюючи із застарілою, неякісною технікою, у дітей псується зір».
Оксана Палійчук також наголосила і на кадровій проблемі: «Моя принципова позиція – керівники загальноосвітніх шкіл мають бути не пенсійного віку. Я не хочу, і не намагаюся когось образити, але ми маємо бути готовими до змін. Потрібно давати дорогу молодим професіоналам, адже за ними – наше майбутнє».
Керівник освітньої галузі краю закцентувала увагу і на важливості впровадження в навчальний процес предметів морально-духовного спрямування таких, як християнська етика: «Ми повинні скористатися цією можливість, коли Міністерство вирішило знову ввести такий предмет у навчальну програму. Сьогодні наша задача – навчити дітей загальнолюдським моральним цінностям: вони повинні вміти поважати, любити, терпіти, культурно спілкуватися».
За результатами поїздки Оксана Михайлівна дала доручення відповідальним працівникам.

 

 

 


 


 


 

 

 


 


 

 


 


 

 

 

 


 

 


 


 


 


 

 


 


 


 

 

 


 

 


 

 


 


 

 

 


 


 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 


 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 


 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

   

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше