» » Досить важливий аспект сьогодення – це виховання всебічно розвинутої та здорової генерації молодого покоління
Інформація
  • Переглядів: 878
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 11-06-2014, 20:36
11-06-2014, 20:36

Досить важливий аспект сьогодення – це виховання всебічно розвинутої та здорової генерації молодого покоління

Категорія: Слайдер

«Досить важливий аспект сьогодення – це виховання всебічно розвинутої з почуттям нацiональної свiдомостi й гідності та здорової генерації молодого покоління. Це є наша спільна справа, до якої ми повинні прикласти максимум зусиль», - закцентувала керівник освітньої галузі краю Оксана Палійчук на засіданні Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
Оксана Михайлівна чітко окреслила коло основних 12 поступів розвитку освітньої системи області, зокрема серед ключових кроків є: Інститут повинен стати кузнею фахових педагогів; підняття фахового рівня вчителів; покращення викладання варіативної складової; жорстока боротьба з корупцією в системі освіти; якісно підвищувати освітні послуги, виробити чітку стратегію розвитку освіти та досить важливим щаблем є моральне обличчя дітей.
Продовженням засідання Ради став розгляд планових питань, зокрема: «Концептуальні засади управління професійним розвитком вчителів природничо-математичних дисциплін в Чернівецькій області». В обговоренні даного питання виступив Григорій Білянін, голова Вченої ради, директор ІППО ЧО: «Питання досить фундаментальне, саме на предметі математика базуються всі інші дисципліни. Будь-яка наука зможе досягнути вершин настільки вміло та досконало використає математику. Медицина, музика – це яскравий приклад розуміння даних наук крізь призму математики», - прокоментував керівник освітньої установи, - Необхідно правильно формувати траєкторію розвитку вчителів природничо-математичних дисциплін, щоб кожен педагог зміг зреалізувати себе повною мірою», - продовжив Григорій Іванович.
Також на порядку денному розглядалися наступні питання: Програма патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України та проведення естафети Перемоги на 2014-2015 роки; Підсумки ІІІ етапу дослідно-експериментальної роботи на тему "Організаційно-педагогічні умови створення освітнього округу в умовах сільської місцевості” на базі Хотинського освітнього округу Хотинського району Чернівецької вересень області на 2011 – 2017 роки; Про подані на розгляд та схвалення Вченою радою матеріали.
В обговоренні вищезазначених питань взяли активну участь адміністрація та члени Вченої ради, на якому було запропоновано ряд пропозицій щодо покращення освітніх послуг.
Також на засіданні Вченої ради Григорій Іванович урочисто привітав та вручив Диплом кандидата психологічних наук Діані Дорімедонтівні Романовській, завідувачу НМЦ практичної психології та соціальної роботи. Керівник Інституту побажав молодому науковцеві плідної роботи в педагогічні сфері.


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше