Інформація
  • Переглядів: 950
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-03-2014, 14:18
21-03-2014, 14:18

Думати глобально – діяти локально!

Категорія: Слайдер

Зараз більш, ніж будь-коли, життя на Землі вимагає від нас відчуття загальної відповідальності – батьків за дітей, особистості за особистість, людини за всі інші форми життя. Традиційно в Україні, як і в багатьох країнах світу, мільйони людей у ці весняні дні, напередодні Великодніх свят прибирають свої оселі та обійстя, беруть активну участь у акціях з прибирання зелених зон та благоустрою територій «За чисте довкілля», «Весняна толока», «День довкілля». Проводяться заходи із посадження дерев, кущів квітів, оголошуються конкурси дитячих малюнків на природоохоронну тематику тощо. Як би ми не назвали ці чудові ініціативи держави і небайдужих людей, всі вони закликають власними добрими справами зробити нашу країну чистою та святково усміхненою.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пропонують кожному навчальному закладу долучитися до акцій з благоустрою та здійснити практичні природоохоронні заходи:

- закладання алей пам’яті, ділянок-пам’яток, пов’язаних з певними подіями, скверів, парків та дендраріїв;

- догляд за деревами, кущами, квітами;

- прибирання та приведення у належний санітарний стан територій навчальних закладів, тепличних господарств, спортивних та дитячих майданчиків, зон відпочинку та ін.;

- впорядкування зупинок міського транспорту тощо.

Особливу увагу слід приділити виховному моменту природоохоронних заходів. Кожен, хто хоч раз сам добровільно прибрав парк, берег річки чи дитячий майданчик, не кине папірець чи порожню пляшку на траву.

Щоб і надалі комфортно жити на нашій планеті, долучимось 12 квітня до учасників акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій, що проводиться за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою!». Дитячий майданчик поряд з вашим будинком, парк, сквер, берег водойми – все чекає турботливих рук. Спільними діями ми можемо не лише зробити наші міста і села чистішими, але і власним прикладом показати, що підтримувати чистоту і дбати про навколишнє природне середовище повинен кожен.

 

З повагою

в.о. директора Департаменту               Л.М.Тарангул

директор КЗ ЧОЦЕНТУМ                    Л.Ю.Головченко

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (7)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше