Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Національно-патріотичне виховання / Професійно-технічна освіта (НПБ) > Шанувальники українського слова грають у «Соняшник»

Шанувальники українського слова грають у «Соняшник»


6-03-2017, 14:26. Разместил: Moderator

3 березня 2017 року учні Чернівецького професійного ліцею взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Учні та їх наставники дуже раді, що мали нагоду доторкнутися  до бездонних джерел нашого народу, його історії, культури. Гра цікава, корисна, виховує в учнів почуття пошани до української  літератури, її митців, любов до рідної мови, народу. Учасники мали  чудову можливість продемонструвати  свої здібності під час виконання завдань,  розширити та поглибити знання з української мови, літератури, народознавства, історії.

На нашу думку, гра надзвичайно корисна для наших учнів, бо участь у  "Соняшнику" свідчить про їх  активність, допитливість, бажання пізнавати нове, небайдужість і вболівання за Україну. Недарма "Соняшник"  називають грою патріотів. Крім того, вона вчить думати, розвиває логічне мислення, розширює світоглядний інтерес учня, дає можливість ширше пізнати українознавство, поглибити знання з мови. Кожне завдання гри, наче пелюсточка соняшника, розвиває справжнє почуття любові та поваги до України.

Бажаємо успіху допитливим та кмітливим поціновувачам  рідного  слова!





            

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад