Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Діяльність учнівського самоврядування > Учнівський парламент Чернівецького ліцею сфери послуг поділився досвідом

Учнівський парламент Чернівецького ліцею сфери послуг поділився досвідом


3-03-2017, 09:24. Разместил: Moderator

2 березня учнівський парламент ліцею брав участь в інтернет-конференції лідерів учнівського самоврядування з питань правоосвітньої та правовиховної роботи «Сучасні підходи формування в учнівської молоді правової культури». У ході конференції розглядалися питання трьох напрямків.

Учні нашого ліцею долучилися до обговорення питання з напрямку: «Реалізація лідерами учнівського самоврядування проектів превентивного спрямування». Надія Брагуш, лідер учнівського парламенту ліцею, розповіла про впровадження європейських стандартів превентивної освіти у закладі, про навчання та реалізацію проектів з тренінгового курсу «Захисти себе від ВІЛ/Школа проти СНІДу», з організації і проведення інтерактивної навчальної виставки «Маршрут безпеки» та з проекту «Попередження торгівлі людьми» за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Також детально висвітлила діяльність комісії парламенту з питань здорового способу життя.

Під час конференції лідери учнівського парламенту ліцею познайомилися з досвідом інших навчальних закладів області та отримали на свої запитання змістовні відповіді від представників Національної поліції.

По закінченню інтернет-конференції відбулося засідання учнівського самоврядування, на якому прийняли рішення донести отриману інформацію до учнівських колективів. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад