Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти > Українська мрія - єдність, свобода і незалежність!

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність!


22-01-2016, 09:35. Разместил: Moderator
Сьогодні,  22 січня одне із величних  державних свят – День соборності України. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.
Підтримуючи утвердження національної ідеї та на виконання листа Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА від 16.01.2016 №01-31/119 педагоги Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, одягнені у вишиванки, розпочали свій робочий день із флеш-мобу «Україна єдина».  
Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви на вівтар незалежності, соборності, державності.
Молюсь за тебе, Україно,
Молюсь за тебе кожен час,
бо ти у нас одна-єдина, -
Писав в своїх віршах Тарас.

Молюсь,- казав він, щоб у тебе
Не було між людьми війни,
Щоб завжди було чисте небо
На нашій стомленій землі.

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад