Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка > У ВПУ №3 м.Чернівців проведено декаду психології екологічної свідомості

У ВПУ №3 м.Чернівців проведено декаду психології екологічної свідомості


28-04-2015, 17:19. Разместил: Moderator
З 14.04.2015 по 27.04.2015 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівців з метою формування позитивного настрою; формування саморозвитку та самовдосконалення; глибше усвідомлення особистісного існування учня відбулася декада психології екологічної свідомості «Планета людей».
Протягом декади психологом ВПУ№3 м. Чернівців проведено ряд заходів:
1. Година спілкування «Психологічне здоров’я особистості» з групами №2,4,21 з метою формування позитивних цінностей особистості учня, адекватність сприйняття реальності, здатність відчувати та охороняти свої особистісні границі, відповідальне ставлення до особистого психологічного здоров’я. Учням було представлено відео-презентацію з аналізом даних ВООЗ щодо психологічних захворювань та критеріїв психологічного здоров’я.
2. Міні-тренінг «Світ без негативу» з групами № 2,4,8,21 з метою сприяти прояву пізнавальної потреби, яка забезпечує спрямованість особистості на становлення позитивного «Я-образу». Учні активно приймали участь та змістовно розповідали про свої створенні міні-газети.
3. Круглий стіл з елементом тренінгу «На шляху до свого Я» з учнями, що проживають в гуртожитку з метою створення умов для знайомства і самопрезентації кожного члена групи; створення атмосфери довіри; входження в ігровий стиль взаємодії; активізація працездатності групи; мотивація членів групи на роботу, розширення обсягу особистісно-значущих знань учнів про сутність власного «Я» через вербальне самовираження.
4. Анкетування «Школа любові та симпатії» з учнями І-ІІІ курів з метою усвідомлення існування різних гендерних стереотипів та настанов щодо поведінки хлопців і дівчат; визначення власних настанов щодо статевих ролей сучасного чоловіка та сучасної жінки.
Психолог ВПУ№3 м. Чернівці Одарка Василівна Бечка виготовила пам’ятки «Як підтримати позитивний настрій» для учнівської молоді і розповсюдила серед груп №1,2,3,4,8,16,17,20,21, а також оформила інформаційний куток «Психолог і Я» з цікавою інформаційно-психологічною довідкою (психологія кольору, психологічне здоров’я особистості, вікова періодизація людини).
Заходи декади проведені на високому організаційному та професійному рівні. Учнівська молодь ВПУ№3 м. Чернівців отримала змістовну інформацію щодо розвитку вмінь складати свою програму самовдосконалення, формування навичок встановлення нових соціальних контактів.

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад