Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка > Тиждень професії «Кравець»

Тиждень професії «Кравець»


2-04-2015, 22:06. Разместил: Moderator
Усім відоме прислів'я: « За одягом – зустрічають,за розумом – проводжають».
Професія кравця – це втілення краси, сучасного художнього стилю, результатом якого є різноманітний одяг, одночасно однією з найдавніших і найсучасніших, оскільки потреба в кравецьких послугах існує постійно.                         У Кельменецькому професійному ліцеї вже стало доброю традицією проведення предметного тижня з професії «Кравець». Майстер виробничого навчання Пацалоха Н. С., викладач спецдисциплін Тодорчук Г. В. з учнями організували тематичну лінійку «Кравець – провідна професія у виробництві одягу», підготували виставку стіннівок – «Весна – Літо-2015, провели майстер-клас «Хустинка – оберіг для захисника України». Цікавим видався  міні-урок з теми: «Розкрій спідниці», для усіх бажаючих учнів ліцею. 
Доказом високої професійної майстерності учнів стала виставка творчих робіт учениць професії « кравець » та показ дитячого одягу. 
Заключним етапом тижня була ярмарка-розпродаж учнівських робіт та позапланова екскурсія в м. Чернівці на швейне підприємство «Трембіта», яку організували майстер виробничого навчання та викладач спецдисциплін Пацалоха Н. С., Тодорчук Г. В. 
За активну участь у проведенні тижня учні нагороджені грамотами та призами.                              
Проведений тиждень для учнів став ще однією сходинкою до поглиблення знань, умінь і навичок, а для педагогічних працівників – справжньою майстернею педагогічного досвіду.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень професії «Кравець»

 

Тиждень професії «Кравець»

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад