Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка > В Чернівецькому ліцеї сфери послуг пройшов тиждень іноземних мов

В Чернівецькому ліцеї сфери послуг пройшов тиждень іноземних мов


27-03-2015, 19:51. Разместил: Anatoly
З 16 по 20 березня 2015 року в Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проходив предметно-методичний тиждень з іноземних мов. Згідно плану у понеділок, 16 березня, організовано виставку стіннівок з висловами відомих людей та прислів’ями народів світу англійською, французькою та німецькою мовами. Увазі учнів також було запропоновано ребуси англійською мовою. 
У вівторок, 17 березня, учнями І та ІІ курсів здійснено екскурсію до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на кафедру іноземних мов. Так учні побували в резиденції університету: побачили аудиторії, краєзнавчі кутки, познайомилися з буднями студентів кафедри іноземних мов та перекладу; дізналися про перспективи вивчення іноземних мов у вищому навчальному закладі, здійснили прогулянку університетським парком. 
18 березня в рамках тижня іноземних мов проведено гру з німецької мови «Невгамовні». В ній взяли участь учні ІІ курсу, які були поділені на дві команди «Kleine Leute» та «Verstehen Kinder». В ході гри учасники мали змогу продемонструвати ерудицію, позмагатись у читанні поезії німецькою мовою з власними перекладами. По закінченні гри підведені підсумки і переможцями визначено команду «Kleine Leute»
У четвер, 19 березня, проведено вікторину з англійської мови «Do You Know It?»
У вікторині взяли участь дві команди учнів І курсу «STARS» та «THE EXPЕNDABLES». Учасникам запропоновано цікаві завдання для визначення найерудованішого ("Crossword”, "Do You Know The Word?”), найкмітливішого ("Go On!”, "Guess The Sightseeing”, "Video Trip”) та найшвидшого ("Attention”, "Grammar”) у знаннях англійської мови. 
Обидві команди проявили неабияку згуртованість та жагу до перемоги при виконанні запропонованих завдань. 
Журі об’єктивно оцінило старання учасників. За підсумками змагань перемогу здобула команда «STARS».

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад