Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка > Вивчаємо художню культуру

Вивчаємо художню культуру


27-02-2015, 13:00. Разместил: Anatoly
Предметний тиждень художньої культури в Сокирянському ВПУ, який провела викладач І.П.Висоцька розпочався переглядом портретної галереї відомих українських діячів культури і мистецтва.
В рамках тижня педагог провела відкритий урок на тему: «Гарна писанка у мене, мабуть, кращої нема…». Учні познайомилися з витоками писанкарства як різновиду декоративно-прикладного мистецтва України. В процесі уроку юнаки і дівчата подорожували різними куточками нашої Батьківщини, знайомлячись з видами мистецтв, культурою, народними звичаями, і навіть власноруч виконували візерунки на писанках.
Цікавим було засідання гуртка у формі заочної мандрівки до історичного музею «Дерев’яні церкви України - унікальне надбання світової культури». 
З метою розширення знань в учнів про Буковину та Бессарабію, виховання почуття гордості та любові до рідного краю, народу, мови, поваги до традицій та обрядів була проведена година спілкування «Мистецькими стежками рідного краю» .
Тиждень художньої культури завершився учнівською конференцією, присвяченою 200-річчю з дня народження Михайла Вербицького, українського композитора, диригента, священика, громадського діяча, автора музики до Державного Гімну України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад