Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка > І рушник вишиваний на щастя, на долю дала…

І рушник вишиваний на щастя, на долю дала…


27-02-2015, 07:44. Разместил: Anatoly
Відлітають роки, минають віки, змінюється мода, але ніщо не затьмарить краси вишитих речей. Вони вічні.

Гостей годиться хлібом-сіллю зустрічати,
Привітним, гожим словом вшанувати.
Прийміть же хліб на мальовничім рушникові,
Про цей рушник сьогодні й піде мова. 

Такими словами 26 лютого 2015 року розпочався позанавчальний виховний захід «І рушник вишиваний на щастя, на долю дала» в Чернівецькому ліцеї сфери послуг, який підготували учні навчальних груп № 7 та 11 у рамках професійного тижня обліковців з реєстрації бухгалтерських даних під керівництвом майстрів виробничого навчання Артьомової А., Загарії С.В., Мельницької І.В.
Метою заходу було ознайомити учнів із давнім символом українського народу – вишитим рушником. Розкрити його красу, поетичність, чистоту. Прищеплювати учням цікавість до народних звичаїв, обрядів, пісень виховувати в учнів почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких, що несли до наших днів і зберегли глибину символу – вишитого рушника, що захоплює красою, історією, значенням.
Учням вдалося створити атмосферу свята, радості, причетності сучасної молоді до прекрасних традицій українського народу. Розмаїття вишиванок хлопців та дівчат вражало неповторними орнаментами, кольорами. Представлені вірші, пісні були знайомими майже всім глядачам, виконання деяких підхоплювали в залі. Особливо сподобалися фрагменти постановок про сватання, де учні показали свої аматорські акторські здібності.
На згадку про захід його організатори вручили пам’ятки про український рушник, які виготовили самостійно.

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад