Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка > Заходи з нагоди відзначення Дня рідної мови

Заходи з нагоди відзначення Дня рідної мови


25-02-2015, 13:14. Разместил: Anatoly
З нагоди Дня рідної мови у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки було проведено ряд заходів. Святкування розпочалося з конкурсу читців поезії із збірника, присвяченого пам’яті Небесної Сотні. У конкурсі мали змогу взяти участь учні всіх навчальних груп. Переможницею стала учениця групи № 17 Чебан Каріна, яка прочитала свого власного вірша:
На холоднім, тріскучім морозі
Труп солдата холодний лежить
І невідано звідки, нежданно
Куля в голову іншу летить.

Звідки взяти силу і волю
Мамі мовити грізні слова,
Що згубив син навіки долю,
Що давно уже сина нема?

За свободу своєї країни
Він поклав своє юне життя.
Хоч додому вернувсь в домовині,
Та з надією в краще буття.
(Каріна Чебан)
Продовженням святкування стало засідання предметного гуртка з української мови та літератури «Червона калина», на яке було запрошено видатного буковинського філолога, поета, публіциста, журналіста, педагога, перекладача, нині – професора кафедри української літератури ЧНУ імені Юрія Федьковича Богдана Івановича Мельничука. 
Під час зустрічі панувала атмосфера доброти та сердечності. Слухачі мали змогу поринути у чарівний світ поетичного слова. Цікаві розповіді Богдана Івановича нікого не залишили байдужими. Його вірші викликали і сум, і радість, і сльози. Поет зачитував твори, які адресовані і наймолодшим читачам, охоче звертався до жанру усмішки, літературної пародії . 
На добру згадку про цю літературну зустріч Богдан Іванович подарував училищу хрестоматію «Письменники Буковини другої половини ХІХ – першої половини ХХ століття» із приємними враженнями та побажаннями любити нашу рідну мову, нашу рідну Україну. 

Заходи з нагоди відзначення Дня рідної мови

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад