Главная > Заклади професійної (професійно-технічної) освіти > Екскурсія до музею Державної пожежно-рятувальної частини №1

Екскурсія до музею Державної пожежно-рятувальної частини №1


30-04-2014, 14:02. Разместил: Moderator

 

28 квітня 2014 року групи Чернівецького вищого комерційного училища разом з майстрами виробничого навчання Г.В.Поліщук і К.А.Зенкович відвідали музей Державної пожежно-рятувальної частини №1 міста Чернівці.

Інструктор-рятувальник пожежно-рятувальної служби ознайомив учнів з транспортними засобами та інвентарем, який використовують при гасінні пожеж, з різними видами вогнегасників, протигазами, захисними шоломами, спеціальним одягом.

Рятувальники застерегли учнів про необхідність дотримання пожежної безпеки та наявність протипожежних засобів на підприємствах та в побуті.

Така екскурсія видалася корисною учням, адже в майбутньому вони  працюватимуть кухарями на підприємствах, постійно контактуватимуть з вогнем, будуть використовувати в своїй роботі електричні та газові плити, готувати страви на мангалах та відкритому вогні. Дотримання правил техніки безпеки допоможуть запобігти опікам, травмуванням та нещасним випадкам на виробництві.

 


 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад