» » Підготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального року
Інформація
  • Переглядів: 1336
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-07-2013, 10:40
31-07-2013, 10:40

Підготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального року

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Приймальною комісією Чернівецького професійного ліцею сфери послуг сформовано групи випускників 11 класів з професій «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин», «помічник вихователя; соціальний робітник», «агент з постачання». Завершується набір випускників 9 класів у групи «операторів з обробки інформації та програмного забезпечення», «секретарів керівника, діловодів; адміністраторів». Продовжується набір дев’ятикласників для навчання з професій «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; діловод» та «помічник вихователя; соціальний робітник».
У ліцеї тривають ремонтні роботи щодо підготовки навчальних приміщень та гуртожитку до початку нового навчального року: заміна шпалер, заміна та фарбування підлоги, проведено косметичний ремонт окремих приміщень.
Створюється новий кабінет-майстерня для помічників вихователя та соціальних робітників, обладнується новий мобільний комп’ютерний клас для операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, проводиться модернізація майстерні для електромеханіків з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. 14 кабінетів і майстерень ліцею вже готові до початку занять.
У гуртожитку ліцею проведено заміну віконних рам на металопластикові у 18 кімнатах, у 9 встановлено нову підлогу та нові комплекти меблів. На кухні придбано 1 стаціонарну та 2 настільні електроплити. Завершено косметичний ремонт у жилих приміщеннях та сходової клітини.

Підготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального рокуПідготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального рокуПідготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального рокуПідготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального рокуПідготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального рокуПідготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального рокуПідготовка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг до нового навчального року

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше