» » У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проведений семінар–практикум для педагогічних працівників
Інформація
  • Переглядів: 302
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2019, 16:24
26-02-2019, 16:24

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проведений семінар–практикум для педагогічних працівників

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Метою семінару-практикуму на тему: «Застосування технологій тайм-менеджменту в професійній діяльності педагога» було ознайомити з поняттям «тайм-менеджмент» та його складовими, розглянути «поглиначів» часу та методи їх подолання, а також спробувати спланувати свій час, що у майбутньому допоможе оптимізувати робочий час для досягнення більшої кількості цілей та надихнути педагогів на реалізацію планів та цілей не тільки робочих, а й особистих, і взагалі раціонально використовувати свій час.
 
Підготувала та провела практичний психолог ліцею Харівська С.В.

У ході семінару-практикуму організовані різні форми роботи з педагогічними працівниками. Під час вправи «Пісочний годинник» педагоги на сердечках записували та озвучували свої очікування від участі у семінарі-практикумі та закріплювали їх у верхній частині пісочного годинника. Мозковий штурм «Що таке час?» спонукав учасників назвати виникаючі асоціації до поняття «Час». У ході інформаційного повідомлення «Тайм-менеджмент: визначення, складові, переваги» практичний психолог розповіла про сутність поняття «тайм-менеджмент», ознайомити з його функціями та складовими, а також його значення у професійному та особистому житті педагога. Робота в 2-х групах «Поглиначі робочого часу і методи їх подолання» допомогла визначити «крадіїв» часу та методи їх усунення. За допомогою тесту для визначення ефективності використання робочого часу педагоги дізналися чи ефективно використовують свій час. Під час знайомства із законами тайм-менеджменту через групову взаємодію була організована робота в 3-х групах. Кожна група ознайомилася з визначеннями законів: Лаборіта, Тейлора, Мерфі, Паркінсона, Ілліча, Парето та зобразила малюнок-асоціацію. За допомогою інформаційного повідомлення «Методи управління часу» колеги ознайомилися з методами: «Мета - термін», «Швейцарського сиру», «Їмо жаб», «Біфштекс з слонів», «Гумової качечки», «ABC-аналіз». Індивідуальна робота з матрицею Ейзенхауера дала учасникам можливість спробувати спланувати свою діяльність на наступний робочий тиждень. Для зняття емоційного напруження, психологічного дискомфорту, усвідомлення власних цілей і бажань проведено вправу-релаксацію «Мудрець».
 
Завершився семінар-практикум обміном думками, емоціями, враженнями. Всі очікування від участі, закріплені у верхній частині пісочного годинника, перемістилися у нижню частину.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше