Інформація
  • Переглядів: 369
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2018, 14:42
15-03-2018, 14:42

Зустріч з експертом у міській раді

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Всіх бажаючих отримати знання в написанні проектів та реалізувати свою цікаву ідею було запрошено на зустріч у міську раду, яку провів Ігор Баб` юк- експерт з проектного менеджменту, заступник голови Чернівецької обласної ГО «Комітет виборців», директор Чернівецького Ресурсного центру підтримки місцевої демократії. Цікаво, доступно та змістовно всім присутнім було надано детальну інформацію де і на яких інтернет-ресурсах можна знайти і ознайомитись з умовами конкурсів проектів та грантів, як придумати і правильно оформити свою ідею до проекту, що необхідно зробити, щоб твій проект був обов`язково підтриманий…
У актовій залі міської ради, як кажуть в народі «ніде було яблуку впасти». Ініціативні, активні студенти та викладачі Сокирянського ВПУ, учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителі, підприємці, представники громадських організацій, волонтери, депутати міської ради, голови квартальних комітетів-це ті, хто виявив бажання спробувати свої сили та вміння у подальшому написанні і реалізації задуманих ідей.
"Проявити ініціативу в написанні проекту, може кожний бажаючий, хто має власну ідею та хоче її втілити в життя на користь оточуючих. Обов`язково бути наполегливим та цілеспрямованим", - відзначив Ігор Баб`юк. Ніколи не пізно вчитись та здійснювати омріяне, при цьому отримуючи додаткову інформацію і покрокову підтримку фахівців, експертів та «позитивного критика»- пана Ігоря, який пообіцяв всім присутнім у написанні проектів  свою допомогу та підтримку.
Тож будемо надіятись, що ця зустріч не пройде безслідно, що зерна посіяні в родючий грунт, дадуть свої паростки, а всі ідеї та задуми присутніх будуть реалізовані в майбутньому і здобудуть перемогу. Адже залучаючи та використовуючи кошти Єврогрантів,  не витрачаючи при цьому кошти місцевого бюджету всі бажаючі долучаються до розвитку рідної громади, створюють кращі умови проживання мешканців в місті та селі, поліпшують охорону навколишнього природного середовища та довкілля, мешканці дбають про благоустрій населених пунктів, вирішується питання дозвілля молоді, будуються нові спортивні та дитячі майданчики в різних куточках ОТГ.
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше