» » Професійно-педагогічний імідж викладача та майстра виробничого навчання
Інформація
  • Переглядів: 434
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-01-2018, 10:09
12-01-2018, 10:09

Професійно-педагогічний імідж викладача та майстра виробничого навчання

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Професія вчителя, педагога – одна з найпочесніших та найвідповідальніших. Можна сказати, що педагог створює майбутнє країни, від його компетентності багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Викладачі, майстри виробничого навчання – це люди, які постійно перебувають під пильною увагою колег, учнів та батьків. Саме тому однією з складових педагогічної моделі сучасного вчителя є створення іміджу педагога нової формації – особистості, здатної до активної педагогічної творчості та постійного самовдосконалення.
З метою більш глибшого розуміння поняття іміджу та його складових, залучення педагогів до обговорення питань його ефективного формування, 10 січня 2018 року в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї відбувся семінар з елементами тренінгу на тему «Професійно-педагогічний імідж викладача та майстра виробничого навчання. Основні компетентності викладача та майстра», організований методистом ліцею. Під час заходу розглянулись такі питання: «Імідж – одна із складових загальнокультурної компетентності педагога» (методист Попова С.М.); «Пріоритетні якості, що формують позитивний імідж майстра виробничого навчання» (майстер виробничого навчання Харіна М.І.); «Професійна компетентність викладача іноземних мов» (викладач іноземних мов Бучацька Л.І.). Присутні на заході викладачі та майстри виробничого навчання активно долучились до обговорення даних питань.
Методистом було запропоновано вправи: «Привітання» (забезпечення вільного спілкування та створення позитивного настрою); «Оплески» (кожен побачив, що має риси та властивості, які є показниками професійної компетентності і заслуговує на оплески); «Крок до успіху»  (учасники спільно виклали «доріжку професійної майстерності», де кожен зробив свій «крок до успіху»). 
Переглянуті відео «Притча про важливість професії вчителя», «Сучасний вчитель» та «Крила» надихнули присутніх на роздуми про важливість професії педагога.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше