Інформація
  • Переглядів: 369
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-12-2017, 17:21
26-12-2017, 17:21

Впровадження прогресивних технологій у виробництво

Категорія: Професійно-технічні навчальні заклади / Стрічка

Сьогодні, 26 грудня 2017 року, у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту свято з нагоди відкриття навчально-практичного центру з професії: «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».
На урочистості завітали: Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Лілія Бурченко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи; Дмитро Яковичук, роботодавець, директор приватного багатопрофільного підприємства «Сєвєр».
Ірина Юліанівна долучилася до урочистої місії перерізати символічну стрічку та привітала всіх присутніх з таким особливим святом. «Сьогодні важлива подія, адже центр сучасного монтажу санітарно-технічних технологій  1 з 10 в Україні. Він має на меті підвищити попит на робітничі професії,  удосконалити партнерські зв’язки, виробничу діяльність працювати на розвиток системи профтехосвіти. Від імені Оксани Палійчук дозвольте привітати вас з такою важливою подією, а також новорічними святами. Хай Господь Бог дарує всім нам ту найбільшу милість – мир в нашій Україні, у ваших сім’ях, добробут  та злагоду, щоб Буковина була багата на рясні здобутки, щирі відносини та тісну партнерську співпрацю», - підкреслила Ірина Ісопенко.
З вітальним словом до присутніх звернулася Лілія Михайлівна: « Навчально-практичний центр – ваше спільне досягнення, досить нелегко вам було, але ви змогли це зробити, досягнути поставленої мети.  Цей рік був для вас важким, але водночас і плідним. Тому бажаю, щоб в Новому році у ваших серцях і домівках панував мир, злагода. Хороших учнів вам, натхнення та плідної праці».
Василь Ілліч, директор навчально-практичного центру провів гостям екскурсію та показав нове обладнання: компресор, гідравлічний трубовигинальний верстат, інверторний зварювальний апарат, зварювальний аргоновий апарат, електричний різьбонарізний клуп, токарний верстат,  зварювальне обладнання для стикового зварювання та ін.


Впровадження прогресивних технологій у виробництво

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (67)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше