Інформація
  • Переглядів: 773
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-12-2017, 10:55
26-12-2017, 10:55

Відкритий урок – обмін досвідом

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Відкритий урок – складова цілеспрямованої методичної роботи педагогічного колективу з підвищення якості підготовки майбутніх кваліфікованих робітників. Відкритий урок – це форма обміну досвідом, демонстрація інноваційних технологій освіти, творчого пошуку, удосконалення майстерності педагогів.
У грудні 2017 року в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї було проведено серію відкритих уроків.
Викладач професійно-теоретичної підготовки Геряк Г.Т. провела відкритий урок спецтехнології у групі № 7, що навчаються за професією «Електрогазозварник». Тема уроку: Режими газового зварювання. Під час актуалізації знань використовувались тестові завдання, усне опитування, що дозволило пригадати попередні теми та підготувати учнів до сприйняття нового матеріалу. Пояснюючи новий матеріал, Галина Трофанівна використовувала плакати, мультимедійну презентацію. Для закріплення знань, здобутих на уроці, була проведена рольова гра. Три групи учнів працювали над конкретними завданнями: механіки підбирали обладнання для газового зварювання, технологи – режими зварювання, а  зварники розповіли, як практично будуть зварювати пластини.  
Майстер виробничого навчання Харіна М. І. провела відкритий урок виробничого навчання у групі № 11. Тема уроку: Арабські та римські цифри у поєднанні з текстовим матеріалом. Перевірка знань, здобутих на попередніх уроках, проводилась у вигляді комп’ютерного тестування та бліц-опитування. Пояснення нового матеріалу доповнили мультимедійна презентація та виконання майстром трудових прийомів, які відображались на екрані. Міжпредметні зв’язки з машинописом, основами роботи на ПК та ТКОІ сприяли кращому засвоєнню нового матеріалу.  
Викладач історії Боднар Н.М. та викладач української мови і літератури Борошенко Е.Я. провели бінарний урок мужності на тему: «Масові репресії 1937-1938 р.р. «Розстріляне відродження». Викладач історії Боднар Н.М. поставила перед собою мету: розкрити процес утвердження влади Й.Сталіна шляхом масових репресій, знищення представників культури, звинувачених в українському буржуазному націоналізмі; тренувати вміння учнів узагальнювати та аналізувати отриману інформацію, висловлювати власну думку, толерантно ставитись до іншої точки зору; формувати гуманістичні та демократичні ідеали людини.
Урок викладач розпочала емоційно – вшануванням пам’яті жертв сталінських репресій. Вразив учнів епіграф уроку: «Якщо ми забудемо про них, Боже, забудь про нас». Для розкриття питання про причини українського відродження учні приготували презентації, зачитували поезії. Про характерні риси «розстріляного відродження» зробила повідомлення викладач української літератури Борошенко Е.Я. Цікавими були судження учнів на проблемне запитання: «Розстріляне відродження» – суто національне явище чи загальна риса тоталітарної доби?». Завершився урок прослуховуванням пісні «Не спи» у виконанні групи «Мандри».
Викладач зарубіжної літератури Танас Н.І. провела відкритий урок  «Рукописи не горять» за романом М. Булгакова «Майстер і Маргарита» у групі № 21. У суть роману кожен читач проникає по-різному, відкриваючи для себе нові грані прекрасного. В ході евристичної бесіди, на основі прочитаного, учні разом з викладачем шукали відповіді на питання: Чому Булгаков показує прихід диявола на землю? Назвіть часові рамки роману? Чому 2000?  Яку проблему порушує кожна з крилатих фраз? («Кожному буде дано за вірою його», «Рукописи не горять»). На уроці були представлені творчі роботи учнів «Що б робило твоє добро, коли б не існувало зла» (Дерев’янко Ольга, Лупащук Анжела) та «Той, хто любить, повинен розділити долю того, кого любить» (Бурлачук Світлана, Тимофійчук Вікторія). Під час колективного обговорення фрагменту з кінофільму «Майстер і Маргарита» викладач з учнями дійшли висновку, що тільки від самої людини залежить, чи обере вона шлях істини і добра, чи піде  шляхом зла.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше