» » У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відзначено День Збройних Сил України
Інформація
  • Переглядів: 341
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-12-2017, 16:17
7-12-2017, 16:17

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відзначено День Збройних Сил України

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Національно-патріотичне виховання

Навчальний тиждень у закладі розпочався з проведення у всіх навчальних групах виховною справою «Свято доблесті і мужності», переглядом та обговоренням документальних фільмів про героїзм українських воїнів: «Добровольці Божої чоти», «Війна за свій рахунок».
Викладач захисту Вітчизни Коноплянко Ю.Б. у випускних групах юнаків на уроці організував виконання нормативів щодо неповного розбирання автомата АК-74 і складання, спорядження магазину патронами та визначив переможців: Хохуляк В., учень гр.№6, та Гулковський Р., учень гр.№3.
6 грудня викладачем фізичної культури і здоров’я Руснаком О.О. організовано та проведено військово-спортивне свято «Козацькі забави», в якому учні груп №6 та №15 демонстрували свою чоловічу силу, організованість, витримку, спритність, винахідливість і кмітливість. Учні змагалися у десяти конкурсах: «Сила», «Лава перешкод», «Тачка», «Підтягування на перекладині», «Віджимання ланцюжком», «Влучний кидок», «Кувирок вперед», «Швидкість», «Човниковий біг», «Каппанський». Перемогу вибороли учні групи №6, ІІІ курсу.
Цього ж дня учні І курсу, під керівництвом майстрів виробничого навчання відвідали Маріупольську фотовиставку «Неоголошена війна».
З метою гідного вшанування подвигу українських військових, які захищають суверенність та територіальну цілісність України, військових традицій і звитяг українського народу у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг організовуються та проводяться заходи протягом навчального року. Так, 14 грудня учні ліцею ознайомляться з життєдіяльністю 2-ї стрілецької роти Національної гвардії України, діяльністю підрозділу під час виконання завдань на Сході України, екіпіруванням і озброєнням військовослужбовців, а також передадуть смаколики для військових, які знаходяться у зоні АТО.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше