Інформація
  • Переглядів: 345
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-10-2017, 11:37
23-10-2017, 11:37

Акція «Плануй, вирішуй, дій!»

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

19 жовтня в рамках акції «Плануй, вирішуй, дій!», Сокрянським районним центром зайнятості, спільно з Сокирянським вищим професійним училищем, було організовано проведення дня відкритих дверей навчального закладу. В заході прийняло участь 54 учні 9-их та 11-их класів трьох шкіл району: ЗНЗ с. Коболчин, ЗНЗ с. Вашківці, ЗНЗ с. Шишківці.
Провідний фахівець з питань зайнятості Сокирянського РЦЗ Чабан Руслана Михайлівна ознайомила учасників не тільки з перспективами навчання в училищі, але й презентувала робітничі професії на які є реальний попит на ринку праці регіону. Руслана Михайлівна змусила їх замислитись про своє майбутнє та важливіть професійного самовизначення на життєвому шляху.
Спеціаліст з професійної орієнтації центру зайнятості Плінгей Владислав Віталійович пояснив алгоритм оптимального вибору професії та розповів про психологічні методики і веб-ресурси, що можуть допомогти в цьому. Всіх бажаючих запросив відвідати Сокирянський РЦЗ для проходження батареї тестів АРМ «Профконсультант» та Європейську методику професійної орієнтації для підлітків «Magellano Університет».
Заступник директора з навчально-виробничої роботи  Журавський Сергій Броніславович в актовому залі училища розповів школярам про історію навчального закладу, правила прийому, перелік професій за якими здійснюється підготовка та освітньо-кваліфікаційний рівень, який можна здобути, перспективи продовження здобуття освіти у вищих навчальних закладах, з якими підписано договори про співпрацю. Учасники дізналися про стипендію, на яку матимуть право після вступу, трьохразове харчування та безкоштовне проживання в гуртожитку. Учні почули про гуртки та спортивні секції, що діють у навчальному закладі, а також участь студентів у художній самодіяльності.
Майстри виробничого навчання провели екскурсію по майстернях та навчальних аудиторіях училища, продемонстрували вироби студентів, показали учасникам з чим їм доведеться зіткнутися під час навчання.
Учні мали можливіть поспілкуватися з педагогічним колективом та студентами, дізнатись їхні враження від навчання та проживання в гуртожитку.
Дехто з школярів вже попередньо дав згоду на всуп до училища та залишив контактні данні викладачам. На згадку вони отримали інформаційні буклети та брошури і були запрошені на дні відкритих дверей, які ще плануються.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (71)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше