» » У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбувся відкритий урок на тему «Зростаємо патріотами»
Інформація
  • Переглядів: 184
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-10-2017, 16:05
12-10-2017, 16:05

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбувся відкритий урок на тему «Зростаємо патріотами»

Категорія: Професійно-технічні навчальні заклади / Національно-патріотичне виховання

В рамках святкування Дня Українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди відзначення 75-ї річниці створення УПА в Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг  відбувся відкритий урок мужності на тему «Зростаємо патріотами», який провела майстер виробничого навчання Чосик Надія Іванівна.
Метою уроку було розширити знання учнів про нашу Батьківщину, про цінності українців і України взагалі, довести до свідомості кожного, що українець повинен мати активну громадську позицію щодо подій на сході України, виховувати патріотизм, повагу до воїнів-захисників, прищеплювати любов до державних символів.
«Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні! Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки – тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини», -  з таким словами звернулась Надія Іванівна до юнаків груп № 1 та 15 з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ».
Розширений матеріал, підібраний Надією Іванівною, відрізнявся багатоплановістю про події на Сході країни; наведена статистика загиблих, також учні мали можливість ознайомитись з інформацією про воїнів-буковинців, які поклали своє життя за цілісність нашої країни.
На уроці розгорнуто тематичну виставку під гаслом «Відповідь нескореного народу».
Учасники запалили свічку  та хвилиною мовчання пом’янули солдатів-визволителів Другої світової війни, солдатів-афганців, героїв Небесної сотні, усіх героїв, які боролись за незалежність нашої України, її суверенітет та цілісність.
Насамкінець майстер виробничого навчання передала старості групи Антофійчуку Миколі поминальний калач та дала настанови майбутнім захисникам України.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2018 (49)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)
Червень 2018 (163)
Травень 2018 (190)
Квітень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше