Інформація
  • Переглядів: 4153
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-05-2017, 16:14
30-05-2017, 16:14

Вище професійне училище №3 м. Чернівці запрошує на навчання

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Професійна орієнтація та допрофесійна підготовка

Вище професійне училище №3 – це навчальний заклад I рівня акредитації, III атестаційного рівня, який готує і виховує висококваліфікованих робітників та молодших спеціалістів для підприємств легкої промисловості та сфери побуту майбутніх професіоналів своєї справи, здатних конкурувати на міжнародному ринку праці. Училище живе, розвивається, має великі перспективи, власний сміливий погляд на професійне життя і світлу віру у майбутнє.

Сьогодні у ВПУ № 3 м. Чернівці готує висококваліфікованих  робітників з професій:

на базі  середньої освіти(на базі 9 класів):

кравець, закрійник (термін навчання – 3,5 роки);

кравець, модистка головних уборів (термін навчання – 3 роки);

кравець, квіткар (термін навчання – 3 роки);

перукар (перукар-модельєр), манікюрник(термін навчання – 3 роки);

на базі повної загальної середньої освіти(на базі 11 класів):

кравець, закрійник (термін навчання – 2 роки);

перукар (перукар-модельєр), манікюрник (термін навчання – 2 роки);

на базі здобутої кваліфікації кравця, закрійника (молодший спеціаліст):

Моделювання та конструювання промислових виробів; кваліфікація: технік-конструктор (термін навчання – 1,5 роки).

В училищі створено локальний центр заочного дистанційного навчання, який є структурним підрозділом Хмельницького національного університету, де випускники училища і всі бажаючі мають реальну можливість отримати вищу освіту на освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавра, спеціаліста за спеціальностями: швейні вироби, фінанси, облік і аудит, менеджмент організації.

Цього року 18 травня 2017 у Вищому професійному училищі №3 м.Чернівці відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій.

Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій (НПЦ СШТ) планує здійснювати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації  педагогів, робітників швейної галузі за новітніми технологіями на сучасному обладнанні з використанням сучасних матеріалів.

Послуги Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій передбачають для роботодавців розробку моделей одягу різноманітної складності та виготовлення повного комплекту лекал на програмному комплексі САПР «Inventex»; виготовлення на плотері комплектів, розкладом лекал одягу в натуральну величину в умовах промислового та індивідуального виробництва.

Працевлаштування для учнів ВПУ №3 м.Чернівці є невід’ємною складовою професійної підготовки і проводиться на базі кращих виробничих підрозділів підприємств та організацій, які мають сучасну техніку, високий рівень організації праці, застосовують прогресивні технології.

Наше училище вивчило рівень підприємств – замовників кадрів та сформувало перелік підприємств. Виробнича практика учнів проводиться зазвичай на штатних робочих місцях підприємства, куди будуть направлятися учні після закінчення училища. 

Навчальний заклад тісно співпрацює з підприємствами, створена база даних підприємств, яка налічує 333 підприємства. Базовими підприємствами проходження учнями виробничої практики та працевлаштування швейної та перукарської галузей є ПАТ "Трикотажна фірма "АРНІКА«; ТДВ «Трембіта», ТМ «Слоновські»,  ТМ «Максіма», ТМ «Бома», ПВТФ «Тонек», перукарні  «Перлина», «Орфей», «Де Парі», «Грант Плюс», салони «Еліт», «Естетік», «Рандеву», студії «Slava Studio» «Nails Desigu Studio».

З метою організації змістовного дозвілля учнів в навчальному закладі працюють гуртки: спец. предметів , загальноосвітніх предметів , технічної творчості, спортивних секцій та інщі.

Щорічно у навчальному закладі складається соціальний паспорт навчального закладу де визначається категорії учнів.

Соціальний захист учнів здійснюється:

- соціально-педагогічного супроводу дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей-інвалідів, учнів-напівсиріт, учнів з багатодітних родин, учнів з малозабезпечених родин, учнів-чорнобильців, дітей трудових мігрантів, дітей, батьки яких мають статус учасника бойових діях в зоні АТО, учнів-переселенців, учнів, які схильні до девіантної поведінки;

- робота з контингентом учнів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: забезпечення Єдиними квитками, страхування, медичний огляд, обстеження та складання актів житлово-побутових умов, контроль за перебуванням дітей на квартирному обліку, контроль за виплатами пенсій по втраті годувальника та аліментів дітям-сиротам училища; матеріальна допомога учням, що опинилися у важких життєвих обставинах (в рамках роботи учнівського профкому); 

- організація просвітницької роботи для батьків (осіб, що її замінюють) з питань соціального захисту;  організація необхідної консультативної психолого-педагогічної допомоги учням, які потребують підтримки (сироти, напівсироти, діти-інваліди);  сприяння здійсненню превентивного виховання, підтримка взаємозв’язку навчального закладу із органами виконавчої  влади, державними та громадськими організаціями з метою реалізації захисту прав та інтересів учнів училища.

Вище професійне училище №3 м. Чернівці запрошує на навчання

Вище професійне училище №3 м. Чернівці запрошує на навчання
Вище професійне училище №3 м. Чернівці запрошує на навчання


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (33)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше