» » Учні Чернівецького ВПУ радіоелектроніки продемонстрували майстерність акторської гри
Інформація
  • Переглядів: 382
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-04-2017, 15:40
7-04-2017, 15:40

Учні Чернівецького ВПУ радіоелектроніки продемонстрували майстерність акторської гри

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Художньо-естетичне виховання

В усі віки та століття людина прагнула до перевтілення, змінення ролей. Не дарма Шекспір говорив: «Життя - театр, а люди в ньому актори». А й справді, в кожній спокійній бесіді чи бурхливій сварці міститься доля артистизму. Ми навіть не помічаємо, як граємо головні ролі в своїх щоденних серіалах, чи фільмах. Хтось цим живе, надихається, а хтось байдуже відноситься, не звертаючи уваги за своїми турботами «живе одним днем».

Щороку в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» учні загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ можуть продемонструвати свої мистецькі здібності, таланти, поділитись новими ідеями та баченнями сучасності.

Традиційною вже стала участь в конкурсі й для учнів Чернівецького ВПУ радіоелектроніки, які на високому рівні показали майстерність акторської гри, змогли привернути увагу глядачів з перших секунд дійства.

Учні І курсу ЧВПУР (Никула П. – в ролі Вакули, Петрюк О. - Оксана, Пікур Л. - Солоха, «Триндичихи» - Георгіян К., Гойник О.,Чорт - Олійник А., Стефанко Н. – пан Голова, Паладій П. - Дяк, Григорошкуца С. - Чуб) занурили глядачів в атмосферу життєвого дійства за повістю М. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Даний  твір водночас смішний, пригодницький, фантастичний та змушує замислитися, події не втрачають правдивості. Твір розповідає про веселих та цікавих людей, які живуть в українському селі. Мабуть, в кожному селі знайдеться справжній багатий козак, як Чуб, поважний пан Голова, а ще - гарний парубок, талановитий маляр та коваль, як Вакула, який засліплений коханням до примхливої Оксани. Так би пропав нещасний закоханий, але в пригоді йому стає чорт, нечиста сила. Дивно, але саме так! Чорт діє як людина: робить Вакулі шкоду, залицяється до Солохи, ховається в мішок, зачувши Вакулині кроки. А вже гарних чорнобрових дівчат серед українок не перелічити!

З високим рівнем майстерності, «юні актори» ЧВПУР змалювали українців та по-доброму посміялися над кумедним боягузливим дяком та бабами – «Триндичихами».

Адміністрація Чернівецького ВПУ радіоелектроніки висловлює щиру подяку керівнику акторського гуртка – Леончику Дмитру за неймовірну підготовку, усім учням, які з відповідальністю віднеслись до участі в конкурсі, змогли вдало перевтілитись в образи запропонованих їм героїв. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше