» » Робота методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки
Інформація
  • Переглядів: 447
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-03-2017, 14:15
6-03-2017, 14:15

Робота методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Виховна робота / Професійно-технічна освіта (НПБ)

У Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки завершився місячник методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, в рамках якого відбулися різноманітні за формою та тематикою заходи. Підготовку і проведення заходів забезпечили викладачі даних предметів під керівництвом голови м/к Петровської Л.І. у тісній співпраці з методистом училища Я.О. Висоцькою та заступниками директора з навчально-виробничої роботи Г.М. Писаревською та з виховної роботи О.К. Кавнічук. Програма місячника була спрямована на реалізацію методичної проблеми училища «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей успішної особистості» та проблеми, над якою працює методична комісія «Підвищення ролі суспільно-гуманітарної освіти у формуванні національної свідомості учнів та ключових компетентностей гармонійно розвиненої особистості». 

Колективна форма роботи була представлена диспутом  з елементами тренінгу з питань психолого-педагогічних аспектів готовності педагогів до інноваційної діяльності. Захід підготували і провели голова методичної комісії Л.І. Петровська та практичний психолог училища Х.І. Багрій.   Участь у ньому взяли методист училища Я. О. Висоцька, члени методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін та голови інших методичних комісій училища.   Л.І. Петровська представила  посібник В. Химинця «Інноваційна освітня діяльність», в якій розглянуто актуальні питання інноваційного розвитку системи освіти, сутність і особливості інноваційних педагогічних технологій та інноваційної діяльності педагогів.  Учасники диспуту переглянули відеоролик «Інноваційна освітня діяльність: зміст і форми»,  а також слайдову презентацію про психолого-педагогічні аспекти готовності до інноваційної діяльності. Педагоги обговорили основні показники, компоненти та рівні готовності до інноватики,  визначали ступінь їх сформованості  в себе та ефективність використання новаторських методик та технологій у практичній роботі з учнями,  з’ясовували проблеми, що перешкоджають впровадженню інновацій, ділилися думками щодо особливостей інноваційної діяльності в умовах ПТНЗ та досвідом впровадження сучасних форм та методів навчання.

Практичний психолог Х.І. Багрій запропонувала учасникам диспуту  цікаві тренінгові вправи, з допомогою яких учасники диспуту  визначали свій творчий потенціал та здатність до нестандартного мислення і впровадження  інноваційних методик навчання учнів.

Свій індивідуальний педагогічний почерк, творчі та методичні знахідки члени м/к продемонстрували під час відкритих уроків:

з української літератури. Тема: «Зображення «цілісної» людини в єдності біологічного, духовного, соціального у романі В. Підмогильного «Місто» (викладач Л.А. Борбель);

з зарубіжної літератури. Тема: «Роман «Анна Кареніна». Суперечливий образ Анни» (викладач Микицей І.А.);

з англійської мови. Тема: «Моє ставлення до спорту. Контроль аудіювання». (викладач Ткач О.В.)

з всесвітньої історії. Тема: «Ліквідація світової колоніальної системи» (викладач Петровська Л.І.)

Викладачі використовували ефективні методи і прийоми навчання для успішного засвоєння учнями навчального матеріалу, підготували змістовні презентації, різноманітні дидактичні матеріали, демонстрували відеоматеріали з Інтернету, активно працювали над розвитком мислення та мовлення учнів,  використовували виховний потенціал своїх предметів і обраних тем для формування в учнів найкращих моральних якостей та громадянської активності.

З метою розвитку пізнавального інтересу учнів до суспільно-гуманітарних предметів члени методичної комісії провели ряд цікавих і пізнавальних  позаурочних заходів:

відеожурнал. Тема: «Крим наш – український» – Л.І Петровська;

засідання гуртка з німецької мови. Тема: «День святого Валентина у Німеччині» – Л. А. Борбель;

розважально-пізнавальну гру: «Traveling to English» – О.В. Ткач;

презентацію інформаційного проекту.  Тема: «Принцеса Діана: життя і доля» – Л.І. Петровська.

До участі у цих заходах було залучено учнів груп І-ІІІ курсів, які  під керівництвом  викладачів демонстрували набуті знання з предметів, творчі здібності та кмітливість, прагнення розширити свій кругозір, підвищити культурний та інтелектуальний рівень.

Проведені в рамках місячника заходи дали можливість викладачам представити свій  стиль викладання, поділитися напрацьованим досвідом та творчими педагогічними знахідками, виявити проблеми і завдання, над якими потрібно працювати в перспективі.Робота методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки
Робота методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше