Інформація
  • Переглядів: 425
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-02-2017, 09:17
23-02-2017, 09:17

Революція Гідності. Як це було…

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Виховна робота / Національно-патріотичне виховання

До 3-ї річниці вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні в Глибоцькому професійному ліцеї протягом тижня було проведено ряд заходів.

Бібліотекарем Маріаною Шпак та класними керівниками у вестибюлі ліцею підготовлено фотовиставку «Герої не вмирають». На цих світлинах зображені основні події 3-річної давності, які не залишать нікого байдужими.

Викладачі організували написання кожним учнем ліцею есе «Герої не вмирають. Герої ідуть», присвячених пам’яті героїв Небесної Сотні.

Викладачем історії Максимом Алукі та класними керівниками  проведено урок гідності та патріотизму на тему: «Небесна Сотня – Юні Ангели». Захід супроводжувався тематичними відео та декламуванням віршів у вигляді листів-звернень до матерів від героїв Небесної сотні.

Голова методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу Анастасія Четрнат та викладач історії Наталя Борісова  провели круглий стіл на тему: «Небесна Сотня Ангелів в терновому вінку».

В бібліотеці ліцею проведено вечір-реквієм «Революція Гідності. Як це було…». Захід розпочався спільною молитвою за Україну.  Далі учасники заходу мали змогу ознайомитись з тематичними презентаціями та художніми творами про героїв Небесної Сотні.

Окрему атмосферу створили гості навчального закладу –  активний учасник Революції Гідності, капелан, священик  УГКЦ Іван Гопко, активний учасник Революції Гідності, волонтер Сергій Корочук та священик УПЦ КП Віталій Безверхий. Вони поділились своїми спогадами про Революцію Гідності, розповіли про допомогу захисникам Вітчизни на сході України, відповіли на численні запитання учнів.

Такі уроки мужності назавжди залишаться у пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше