Інформація
  • Переглядів: 382
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-02-2017, 17:46
20-02-2017, 17:46

У Чернівецькому професійному ліцеї відбулася лінійка-реквієм

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Виховна робота / Національно-патріотичне виховання

Навчально – виховний процес  в ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний  ліцей» 20 лютого 2017 року відповідно до плану виховної роботи розпочався з лінійки-реквієм пам’яті Героїв Небесної сотні.

Метою даного заходу було вшанування пам’яті героїв, прищеплення любові до Батьківщини, виховання  патріотичної свідомості, розвиток  бажання ставати гідним громадянином України.

Даний захід підготували учні групи № 11 за професією «штукатур; лицювальник – плиточник» під керівництвом майстра виробничого навчання Артименко Ганни Іванівни та викладача спеціальних дисциплін Кух Тетяни Мойсеївни.  Лінійка розпочалась під звуки «Молитви за Україну» та з запалювання свічок. Присутні мали змогу переглянути відеоматеріали  «Не плач  моя рідна земле», «Колись я приїду до Києва»,  «Молитва за Україну, Мир, Спокій (Українська версія) Руслана» та створений працівниками ліцею відеоролик пам’яті загиблим випускникам  «Світла пам'ять нашим випускникам – нашим Героям».

Сьогоднішній захід – це лише мала краплинка того, що ми можемо зробити для вшанування пам’яті Небесної сотні, тих мужніх , незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах.  Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у  споконвічно європейській державі. За цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі молоді , сильні, ті, що лише починали життя.

Слова не загоять душевних ран рідних, близьких та усіх хто знав цих юнаків. Їх героїчна слава навіки викарбувана на сторінках суверенної незалежної  України. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше