Інформація
  • Переглядів: 325
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-02-2017, 15:02
17-02-2017, 15:02

Відчуття щастя і романтики у Чернівецькому ВПУ радіоелектроніки

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Виховна робота

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. «Спочатку сам ти маєш полюбити, щоб тебе могли полюбити інші… Любов виникає з любові», — був упевнений Григорій Сковорода. Йдеться не лише про прийняття себе, а й про позитивне ставлення до людей зі свого оточення, соціального довкілля в цілому.

У Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки, у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Зранку почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Лідери учнівського самоврядування під керівництвом майстра виробничого навчання Озарчук Н.В. організували святковий концерт для педагогічного та учнівського колективів, на якому учасники, подарували  краплинку своєї доброти, любові та турботи. Організатори заходу представили глядачам відео інтерв’ю педагогів про те, що означає для них слово «кохання», яке створило романтичний настрій та позитивні емоції. Свято проходило у форматі «Кохання з першого погляду» Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. За результатами оцінок журі, представниками якого були педагогічні працівники училища, було визначено три номінації та їх призерами стали:

І. Міс ніжність та Містер мужність – Федорюк Діана та Паладій Павло,

ІІ. Міс та Містер талановитість - Давидова Аня та Григорошкуца Станіслав,

ІІІ. Міс Чарівність та Містер впевненість – Соколовська Ганна та Шроо Герман.

Нагородили учасників солодкими подарунками від учнівського профкому. Кожен учасник святкового концерту переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше