» » Урок-тренінг для педагогічних працівників Чернівецького професійного машинобудівного ліцею
Інформація
  • Переглядів: 586
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-09-2016, 11:26
21-09-2016, 11:26

Урок-тренінг для педагогічних працівників Чернівецького професійного машинобудівного ліцею

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

«Вивчення англійської мови – необхідність сьогодення»

Англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі тенденції, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову.

Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Вивчивши англійську, Ви можете сміливо вирушати подорожувати в будь-яку, навіть не англомовну країну і не боятися, що Вас не зрозуміють, адже англійську розуміють скрізь.

Знаючи англійську, Ви зможете отримати доступ до всіх важливих інформаційних ресурсів, як електронних, так і друкованих, оскільки майже всі книги і статті світового значення, або пишуться англійською, або ж перекладаються нею. Ну і звичайно ж, варто відзначити той факт, що Інтернет на 57% – англомовний.

20 вересня 2016 року, згідно плану заходів щодо відзначення Року англійської мови в Україні, викладач іноземних мов Бучацька Л.І. провела урок-тренінг для педагогічних працівників ліцею «Вивчення англійської мови – необхідність сьогодення».

Аргументи приведені викладачем спонукали учасників тренінгу до активної співпраці. Всі активно включились у роботу, складаючи та розігруючи між собою діалоги, адже іноземну мову легше вивчати тільки у живому спілкуванні. Заняття проходило у невимушеній, неформальній та дружній атмосфері.

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше