» » День знань у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки
Інформація
  • Переглядів: 653
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-09-2016, 06:00
2-09-2016, 06:00

День знань у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Знову вересень ступив на наш поріг

Відзначає свято вся наша країна,

Своє майбутнє, зміну молоду

Благословляє нині рідна Україна!

1 вересня - особливе свято в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки! Кожного року щиро вітає учнів, їх батьків, педагогів та гостей на традиційному святі Першого дзвоника, яке кожного року цієї щедрої пори дзвінкоголосо запрошує вшанувати найрозумніших і найдопитливіших громадян нашої країни.

1 вересня відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня знань! Адже цей знаменний день дарує учням зустріч із майстрами та викладачами, це радість спілкування і навчання, а також відкриває нові шляхи і народжує нові мрії та нові події в житті кожного.

А ще у цей день вливається до училищної дружньої родини нове та цікаве поповнення - першокурсники.

Одним із перших звернувся до учнів із настановами директор училища, кандидат педагогічних наук Одайський Савелій Іванович, який зазначив: «…Пам’ятайте: Ви — майбутнє України, і ви зобов’язані своїми знаннями, працею, здобутками підносити культуру України, своїми досягненнями славити її. Бути гідними своїх предків, любити рідну землю так, як заповідав великий Тарас, берегти волю і незалежність України, поважати свій народ і його мелодійну мову…»

На урочистості з нагоди Дня знань були запрошені високоповажні гості: Герчук Валентина Іванівна, методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Чернівецької області; Демченко Олег Вікторович, голова чернівецького обласного об’єднання чорнобильців Буковини, член колегії при департаменті охорони здоров’я чернівецької області, голова комітету при громадській раді міста Чернівці, Хочь Ілля Хаімович, голова наглядової ради малого колективного виробничо-комерційного підприємства «Калібр», кандидат політичних наук, Загороднюк Сергій Петрович – заслужений працівник професійно-технічної освіти, колишній директор училища. Гості побажали учням віри в свої сили, натхнення, успіхів у навчанні та оволодінні професійними навичками.

Традиційний в День Знань Перший тематичний урок для учнів вищого професійного училища радіоелектроніки підготували і провели викладач історії Л. І. Петровська та бібліотекар І.А. Микицей. Він був присвячений головній події року – 25-річчю проголошення незалежності України. На честь цієї дати Український інститут національної пам’яті назвав 2016-й рік – Роком Державності. Отже, перегорнувши сторінки усного журналу, учні повернулися до найяскравіших подій 25-річної історії нашої Батьківщини.

Здійснивши екскурс в історію, викладач показала традиції українського державотворення від Київської Русі до виходу України зі складу СРСР. Учням представлено головні кроки до незалежності та державотворчі процеси 1990-х років, творців Акту проголошення незалежності Л.Лук’яненка та нашого земляка Л. Сандуляка, найвагоміші здобутки молодої Української держави. Перед учнями промайнули кадри з циклу «20 кроків до мрії» та, продовжуючи цей проект, присвячений 20-річчю незалежності, визначено наступні п’ять кроків до сучасного ювілею: євроінтеграцію України, Революцію Гідності, захист територіальної цілісності держави на Сході, сучасні досягнення українців та Героїв нашого часу – «Небесної сотні» та воїнів АТО, серед яких названо й випускників нашого навчального закладу. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання…

Емоційне патріотичне піднесення в учнів викликали чудові пісні про Україну у виконанні К. Бужинської «Україна – це ми!», Н.Бучинської «Моя Україна» та проникливі вірші Інни Гончар з Новодністровська:

Я з тобою вірю, Україно,

В світлий день і мирні небеса,

Щоб всміхались кетяги калини

І бриніла радісно роса!

Я з тобою квітну, Україно,

Набираюсь мудрості і сил,

І в обіймах тішуся родинно

В жовто-синім сяєві вітрил!

Завершився урок піснею А. Івашиної «Благослови. Молитва за Україну» та сподіваннями викладача, що учні ще раз переконалися, яке це щастя – жити у такій прекрасній вільній країні і наскільки це важливо – бути справжнім громадянином, берегти і розвивати її!

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше