» » Проблеми фінансування профтехосвіти розглядалися на спільній нараді представників Міносвіти, Мінфіну, Мінекономіки та Мінсоцполітики
Інформація
  • Переглядів: 595
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-06-2016, 10:15
6-06-2016, 10:15

Проблеми фінансування профтехосвіти розглядалися на спільній нараді представників Міносвіти, Мінфіну, Мінекономіки та Мінсоцполітики

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

 3 червня у Будинку Уряду відбулася робоча нарада щодо фінансового забезпечення професійно-технічних навчальних закладів освіти. В нараді, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка, взяла участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, а також представники Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку та Міністерства соціальної політики.
«Терміново і злагоджено потрібно вирішувати питання із фінансуванням професійно-технічних навчальних закладів. Не можна допускати заборгованості по зарплаті та стипендіям. Сьогодні, поки відсутнє фінансування із державного бюджету, потрібно дати сигнал головам областей, щоб обласні бюджети підтримали проблемні професійно-технічні навчальні заклади, бо більшість міст просто не мають необхідних коштів. Поки питання вирішиться системно із прийняттям Закону України «Про професійну освіту» нам необхідно зберегти мережу професійно-технічних закладів і не втратити педагогічні кадри», – наголосила Лілія Гриневич.  
Із необхідністю невідкладних антикризових заходів погодилися і представники Міністерства фінансів України.
Окремо урядовцями піднімалося питання про те, щоб давати дотації професійно-технічним закладам під цільове державне замовлення, щоб готувати фахівців виключно за тими спеціальностями, яких не вистачає на ринку праці. До таких спеціальностей, зокрема належать тракторист-машиніст, сантехнік, швачка.
Нагадаємо, відповідно до прийнятих наприкінці 2015 року Законів України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» фінансування закладів професійно-технічної освіти в містах обласного значення перекладено з Державного бюджету на відповідні місцеві бюджети. Однак, як показала практика у більшості міст обласного значення відсутні необхідні фінансові ресурси на фінансування таких закладів.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше