Інформація
  • Переглядів: 1245
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-10-2015, 09:47
30-10-2015, 09:47

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг відзначив свій ювілей

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг – ювіляр. Днями учнівський та інженерно-педагогічний колектив відзначили 40-ву річницю з дня створення навчального закладу.
Урочистості з нагоди 40-річчя від дня заснування Чернівецького професійного ліцею сфери послуг відбулись 30 жовтня у приміщенні палацу «Академічний». Захід розпочався фрагментом обрядового дійства «Обжинки», що символізувало підведення підсумків певного етапу діяльності. 
Святкове зібрання привітала директор ліцею Орися Василівна Цимбал, зробивши екскурс в історію становлення закладу, відзначила здобутки та окреслила перспективи розвитку: «У ліцею велике майбутнє, адже ми будемо рухатися впевнено вперед, розвиваючи наш заклад, відкриваючи нові професії та готуючи кваліфіковані кадри, які будуть розбудовувати нашу Україну».
Присутні вшанували хвилиною мовчання тих працівників та випускників, які відійшли у вічність, кого вже немає, але хто своїм чуйним серцем і думками залишається з ліцеєм.
З нагоди визначної дати з вітальним словом звернулася директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації - Оксана Михайлівна Палійчук. «Ви, шановні педагоги, щодня, щогодини і щохвилини вкладаєте в молодь свою душу, своє серце, свій розум, для того, щоб примножувати не просто історію закладу, освіти, а взагалі історію міста й області. Навчальний заклад – це лан. Скільки золотих колосків на ньому зросло – більше 13 тисяч! Хто живить ці колоски, хто вкладає розум і уміння, показує приклад людськості, сім’янина, друга, співрозмовника, наставника – це усі працівники: ветерани і ті, хто працює сьогодні. Тому цей лан такий потужний, що ми його по праву визнаємо флагманом професійно-технічної освіти України…» Оксана Михайлівна побажала закладу розвитку і процвітання, а також вручила почесні грамоти  від імені обласної влади кращим працівникам ліцею. 
Ліцейну спільноту зі знаковим ювілеєм привітала Чернівецька міська рада в особі Порчук Марії Дмитрівни – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів. 
Від імені директорського корпусу та працівників професійно-технічних закладів області свої привітання на адресу ліцею висловив Василь Ілліч  Сідор: 
Усіх членів колективу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг сердечно привітав голова Чернівецької обласної профспілкової ради - Володимир Антонович Шкварковський і побажав міцного здоров’я, щастя,  щоб у всіх добрих починаннях дорога була світлою.
Близько 40 нагород було вручено інженерно-педагогічному колективу за їхню щоденну нелегку працю та великий внесок, який вони роблять у розвиток освіти краю. 
Зворушливим був виступ директора 1995-2011 років Лідії Миколаївни Симонової, яка віддала 40 років свого життя закладу, очолювала його 16 років і сьогодні продовжує ділитися мудрістю, досвідом, любов’ю з учнями та колегами. Лідія Миколаївна зробила яскравий екскурс в минуле, згадала з вдячністю всіх тих, хто творив історію закладу, а також подякувала тим працівникам, які розвивають його чудові традиції. Від імені ветеранів також виступила  викладач української мови і літератури Вигнан Марія Василівна.
Активні та креативні учні ліцею вітали всіх зі святом вокальними та хореографічними постановками. Запалили та зворушили публіку, створивши неповторний колорит свята, як сольні, так і колективні виступи, зокрема танцювального колективу «Україночки», солістів: Москалюк Аліни, Возни Ксени, Коркоти Наталії, Дісар Дани, Андрущака Сергія, Ткачук Ганни. 
З погляду історії 40 років – то лише мить, для навчального закладу – це пора розквіту, адже попереду ще багато нових ідей, відкриттів, знахідок і звершень. 

 

 

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг  відзначив свій ювілей

 

 

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг  відзначив свій ювілей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше