Інформація
  • Переглядів: 633
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-11-2015, 09:38
3-11-2015, 09:38

Тиждень з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти


Традиційно з 26 по 30 жовтня 2015року  в Кельменецькому  професійному ліцеї пройшов тиждень  з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», присвячений Дню автомобіліста і дорожника України, який щорічно відзначається в Україні в останню неділю жовтня.
Цей тиждень проводився з метою  активізації профілактичної роботи з учнівською молоддю  щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму, збереження життя і здоров’я учнів, створення безпечних умов дорожнього руху, виховання поважного ставлення до безпеки людини. Заходи, які проводились в рамках тижня,  були спрямовані на розвиток інтелектуального потенціалу учнів, ініціативи, умінь та практичних навичок. Крім виявлення талановитої молоді і формування інтересу до творчої праці, заходи розвивають в учнів фахові здібності, виховують у них активну життєву позицію.
На протязі тижня проведено низку заходів, спрямованих на популяризацію професії, за якою в ліцеї навчається близько 200 учнів. Зокрема були організовані різноманітні конкурси:
-   конкурс стіннівок;
-   конкурс теоретичної підготовки;
-   конкурс професійної майстерності.
Програма була насиченою, адже досвідчені педагоги поставили головним завданням - поглиблення знань з профільних дисциплін, розвиток творчої активності і зацікавленості учнів. 
Предметний тиждень проводився у три етапи. На І етапі відбувся теоретичний конкурс, на якому першим завданням було запропоновано розв’язати білети з ПДР. 
ІІ етапом був конкурс професійної майстерності для майбутніх водіїв «Підвищуємо майстерність водіння» , в якому проявили себе учні третього  курсу  82 групи  трактористів. І завершальним етапом був конкурс стіннівок «Цікавий світ професії» та виставка навчальної літератури з даної професії в бібліотеці ліцею.
Цікаво проходив тиждень автомобіліста. Учасники змагань мали можливість показати свої знання з будови та технічного обслуговування автомобіля, правил дорожнього руху, свою практичну професійну майстерність. В кожному з цих заходів учні показали неабиякі здібності, знання, виконавську майстерність.
 Всі заходи, які проводились в рамках тижня, були направлені на підвищення рівня професійної майстерності, престижу кваліфікації «слюсар з ремонту автомобілів», розвитку творчого потенціалу учнів. При підведенні підсумків кращі учні були нагороджені грамотами.
Та, звичайно, головне не в місцях і перемозі, головне в тому, що учні цікаво проводять свій час, мають змогу розкрити свої здібності та поспілкуватися між собою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (7)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше