» » Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра
Інформація
  • Переглядів: 829
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-10-2015, 15:26
13-10-2015, 15:26

Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

У  Вищому професійному училищі №3  відбувся єдиний урок «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра».  
Одним з найголовніших завдань нинішніх і прийдешніх поколінь  є збереження та передача історичної пам’яті про славне та трагічне минуле України. Ця тема об’єднала всіх учасників навчально–виховного процесу та   звучала в ході уроку,  який відбувся  з  метою вшанування пам’яті  мільйонів громадян, які віддали своє життя, здоров’я, молодість за незалежність України,покликаючись на історичні традиції вшанування українського війська саме на свято Покрови,яке протягом багатьох століть було головним для українських вояків – від козацтва до Армії Української Народної Республіки та Української Повстанської армії,  та зважаючи на події, які Україна переживає сьогодні.
Саме боротьба за незалежність країни  стала ще одним кроком на шляху  випробування  населення України  у справі збереження миру, зазначали в ході єдиного уроку.
Сьогодні  на сході України продовжується  неоголошена війна. Знову отримують поранення та гинуть люди, страждає цивільне населення. Згадуючи минуле, та не забуваючи про сьогодення єдиний урок   та свято захисника України сприяє формуванню національної свідомості населення країни та патріотичному вихованню молоді.
В контексті відзначення Дня захисника України учні та педагогічний колектив ВПУ №3 підтримали Всеукраїнську акцію «Браслет нескорених» та виготовили     плетені браслети зі стрічок у національних синьо-жовтих кольорах . які вручили чоловічому колективу училищу.
Також у бібліотеці училища  організовано книжкову виставку та огляд літератури, яка зберігає та наслідує традиції борців за незалежність України, Свято Покрови та створення УПА.
 
Шматок землі, ти звешся Україною,
Ти був до нас. Ти будеш після нас. 
(Ліна Костенко)

Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра

 

 

 

 

 

Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні – гідна Україна завтра

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше