» » Відбувся І етап конкурсу фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії: «Водій автотранспортних засобів категорії «С»»
Інформація
  • Переглядів: 651
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-04-2015, 16:12
23-04-2015, 16:12

Відбувся І етап конкурсу фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії: «Водій автотранспортних засобів категорії «С»»

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

У Глибоцькому професійному ліцеї відбувся І етап конкурсу фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії: «Водій автотранспортних засобів категорії «С».
 Конкурс передбачав 2 тури: теоретичний, що складався з виконання одного завдання та практичний, що складався з виконання двох завдань.
Теоретичний тур полягав у перевірці знань учнів з предметів: «Охорона праці та навколишнього середовища», «Будова й експлуатація вантажного автомобіля», «Основи безпеки дорожнього руху та перша медична допомога», «Професійна етика та культура водіння», «Правила дорожнього руху» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.
Практичний тур відповідав вимогам 2 кваліфікаційного розряду та передбачав виконання практичних завдань. А саме швидкісне водіння та маневрування на автомобілі ГАЗ-53, що виконується на автодромі, обладнаному необхідними елементами. Завдання включало також виконання технологічних операцій, таких як проїзд елемента «змійка», подолання підйому із зупинкою та відновленням руху, проїзд габаритного тунелю переднім ходом та заднім ходом; проїзд елемента «вісімка», в’їзд до габаритного дворика, маневрування та виїзд із нього переднім ходом, рух заднім ходом та заїзд у бокс.
Також учні виявляли несправності автомобіля КамАЗ-5511, що не потребують розбирання механізмів.
У результаті переможцем І етапу конкурсу фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С» визначено учня групи № 31 – Кузика Олександра Віталійовича, а призерами стали Метерчук Вадим Олегович та Чурюк Георгій Георгійович. Переможці конкурсу нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, а учасники – дипломами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше