Інформація
  • Переглядів: 656
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 15-03-2015, 10:16
15-03-2015, 10:16

В єдності - наша сила!

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Наша Батьківщина переживає важке випробовування – неоголошена війна, великі втрати, вибухи, плюндрування рідної землі…. Ситуація в нашій країні зворушила кожного… кожного, хто наділений безмежною любов’ю до рідного краю, кому не байдужа доля держави і спільне майбутнє. Ми повинні пишатися, бо у найважчі часи український народ не впав духом та не став на коліна перед ворогами, а об’єднався та повстав. 
Сьогодні більшість українців намагається внести свою часточку для нашого світлого майбутнього - допомогти військовим, які захищають нас в зоні АТО. Не залишилися і байдужими учні та педагогічні працівники Чернівецького професійного ліцею сфери послуг. 
Від початку проведення антитерористичної операції педагогічний та учнівський колективи беруть активну участь у благодійних акціях на підтримку українських солдат: зустрічають героїв із зони АТО, відвідують поранених солдатів у військовому госпіталі м.Чернівців, збирають кошти, продукти та одяг для військових, виготовляють листівки та обереги для солдат, пишуть листи, організовують благодійні ярмарки. 
За ініціативи директора ліцею Цимбал О.В. був створений та виготовлений викладачами історії Анатійчук М.І. та захисту Вітчизни Савчуком Б.Р. патріотичний банер: «Будь справжнім патріотом своєї Батьківщини!», який відображає події нашої Батьківщини: від майдану до сьогодення, а також заходи щодо підтримки військовослужбовцям ЗС України.
Також протягом останніх двох місяців заклад співпрацює з ініціативною групою «Маскувальна сітка Чернівці». Небайдужі активісти нашого ліцею взялися за плетіння маскуючого одягу «Кікімора» для воїнів АТО. Його учні роблять з ентузіазмом, оскільки вірять, що цей одяг, зроблений з любов’ю та хорошими помислами буде служити захистом і своєрідним оберегом для бійців. «І на цьому наша робота не зупиняється, - говорять учні - віримо, що наша допомога буде маленькою краплею у великому морі допомоги всіх свідомих українців. Українці – єднаймося, бо в єдності – наша сила!»

 

В єдності - наша сила!

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше