Інформація
  • Переглядів: 535
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 13-03-2015, 09:59
13-03-2015, 09:59

Здоровий спосіб життя - вибір учнівської молоді Сокирянського ВПУ

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

«Головним скарбом життя є не землі, що їх ти завоював, не багатства, що їх маєш у скринях… Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати»,- писав Авіцена.
11 березня 2015 року в Сокирянському вищому професійному училищі відбулася учнівська конференція «Здоровий спосіб життя - вибір сучасної учнівської молоді», метою якої було формування в учнів стійких переконань щодо необхідності свідомого ставлення до власного здоров’я та його збереження.
Захід відкрила заступник директора з навчально-методичної роботи Д.М. Заришняк, яка в своєму виступі підкреслила, що життя неповторне і у кожного своє. Людина від природи має певні, притаманні тільки їй обдарування, вона наділена розумом, тому здатна творити свою долю, але для цього потрібно працювати над собою, зміцнювати здоров’я, формувати характер, волю, набувати хороших звичок та мати активну життєву позицію. 
У рамках конференції відбулася презентація учнівських проектів.
Учень IV курсу Євген Ткач запропонував присутнім дослідницький проект на тему: «Раціональне харчування - запорука краси і здоров’я», (координатор: викладач хімії Т.Б. Черній). Юний дослідник довів своїм ровесникам, що правильне здорове харчування відіграє важливу роль у попередженні захворювань сучасної людини.
Учениця 39 групи Анна Євангелієва презентуючи проект «Відновлювальні види палива і тепло в оселі», (координатор: викладач біології О.Г. Гладка), переконала присутніх, що використання відходів деревини та сільського господарства у якості горючих вторинних енергоресурсів на теренах нашої місцевості буде економічно вигідним, енергетично доцільним, екологічно чистим та здоров’язбережувальним.
Практичний психолог училища С.М. Волкова у своєму виступі «Алкоголь - руйнівник зростаючого покоління» зосередила увагу учасників учнівської конференції на вживанні неповнолітніми алкогольних напоїв та підкреслила, що алкоголь руйнує не лише організм людини, але й сфери її життя. Виступ супроводжувався соціальними роликами, відеоматеріалами та мультимедійною презентацією. Використовуючи інтерактивну вправу «Скрепки», психолог довела учням, що іноді можна позбутися наслідків, які виникли в житті через неправильно зроблений вибір, але після нього життя всеодно вже не буде таким, яким воно могло бути навіть, якщо далі будуть робитися лише правильні кроки.
Підсумовуючи роботу учнівської конференції, заступник директора Д.М. Заришняк подякувала всім присутнім за їх активну життєву позицію, побажала залишатися завжди здоровими і повними сил.

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше