» » З 2 по 6 березня 2015 року у Чернівецькому професійному ліцеї сфери і послуг відбувся тиждень з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ»
Інформація
  • Переглядів: 1143
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 7-03-2015, 09:23
7-03-2015, 09:23

З 2 по 6 березня 2015 року у Чернівецькому професійному ліцеї сфери і послуг відбувся тиждень з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ»

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Під час тижня з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ» було проведено:
1. Огляд стіннівок, буклетів, крилатих висловів та кросвордів. (02.03.2015 р.)
У рамках проведення тижня з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ» відбулася виставка стіннівок, які підготували учні групи № 1 на теми: «Новітні технології комп’ютерної техніки», «Професія від А до Я», «Ранкові вправи після нічного ремонту комп’ютера». Також були представлені крилаті вислови та кросворди, анекдоти про «комп’ютерщиків».
2. Виставку творчості учнів групи №1 та екскурсію на підприємство «Артон» (03.03.2015р.)
На виставці були представлені експонати, виготовлені учнями з радіодеталей. А саме: роботи, автомобілі, іграшкові каруселі, які зроблені з резисторів, конденсаторів, світлодіодів, мікросхем та електролампочок. Дані експонати зконструйовані по схемі мультивібратора, тобто при вмиканні виріб світиться.
Підприємство «АРТОН» спеціалізується на виготовленні пожежної сигналізації. На екскурсії учні ознайомились з підприємством, його виробничою продукцією та робочими місцями електромеханіків.
3. Інтелектуальну гру «Електромеханік – це престиж» (04.03.2015р.)
У рамках проведення тижня з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ», з учнями групи №1 відбулася Інтелектуальна гра:"Електромеханік - це престиж”, яку провела викладач спецдисциплін Купіна Н.М.
Ідея гри полягала в створенні трьох підприємств, які повинні працювати в сфері технічного обслуговування і ремонту комп’ютерної техніки. Учні на основі отриманих знань з спецпредметів зробили презентації своїх фірм (назва, девіз, вид діяльності) та за допомогою виконання поставлених задач підвищували дохід та виробничу діяльності створених ними підприємств. Журі відзначило високий рівень підготовки учасників.
4.Позаурочний виховний захід «Вона – любов, вона – печаль і втіха…» (05.03.2015р.)
Майстром виробничого навчання Чосик Н.І. спільно з учнями групи № 1 було проведено позаурочний виховний захід «Вона – любов, вона – печаль і втіха…», гостями якого були матері учнів та члени педагогічного колективу. Мета заходу полягала у формуванні в учнів морально-духових компетенцій особистості, ціннісному ставлення до сім’ї, родини, вираженні любові та поваги до матері - засновниці і продовжувачки роду людського, розвитку естетичних смаків та артистичних здібностей; вихованні чуйності й доброти, милосердя й толерантності.
Під час проведення заходу учні декламували вірші, присвячені любові та повазі до матері, рідної землі, родини. Також звучали пісні у виконанні учениць групи №4 та спільна групова пісня «Про рушник». 
У ході заходу використовувались мультимедійні презентації, відеоролики, наводилось чимало різноманітних життєвих прикладів. Учні брали активну участь в проведенні даного заходу, адже здебільшого він був присвячений їхнім мамам.
5. Відкритий урок з предмету спецтехнологія ремонту на тему «Сканери. Обслуговування та налаштування» (06.03.2015р.)
Викладачем спецдисциплін Пінюком С.А. було проведено відкритий урок з предмету спецтехнологія ремонту на тему «Сканери. Обслуговування та налаштування». Метою уроку було розглянути типи та види сканерів, їх принципи роботи, вивчити будову, призначення і процес обслуговування та розвинути навики роботи із різними типами сканерів і здійснення їх ремонту.

 

З 2 по 6 березня 2015 року у Чернівецькому професійному ліцеї сфери і послуг відбувся тиждень з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше