» » Застосування коучинг-технологій у професійно-технічній освіті
Інформація
  • Переглядів: 1555
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-11-2014, 13:14
30-11-2014, 13:14

Застосування коучинг-технологій у професійно-технічній освіті

Категорія: Професійно-технічні навчальні заклади / Стрічка

На виконання рекомендацій Інституту професійно-технічної освіти Національної Академії педагогічних наук України щодо запровадження особистісно-розвивальних технологій навчання у професійно-технічну освіту Чернівецьким обласним навчально-методичним центром професійно-технічної освіти 27 листопада 2014 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» організовано та проведено тренінг на тему «Застосування коучинг-технологій у професійно-технічній освіті», в роботі якого взяли участь директор Ягнич Г.Д., методисти Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Герчук В.І., Унгурян К.М., методисти, заступники директорів з навчальної, навчально-методичної та навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів області.
Тренінг провела Горбан Є.І., методист вищої категорії Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти. 
У ході тренінгу, що тривав понад шість годин, його учасники зуміли сформувати власне бачення, відповідні уявлення про основні компетентності технології та прийоми її застосування у навчально-виробничому процесі. Цьому сприяла їх безпосередня особиста участь у виконанні цілого ряду відповідних вправ та завдань: гра-розминка «Знайомство учасників тренінгу», формування «Дерева очікувань», заповнення таблиці самооцінювання «Бачення. Компетентності. Технологія», вправа на порівняння стилів і методів навчання, моделювання ситуації пізнавальної дискусії, вправа на уміння слухати, побудова схеми «Колесо/Шкалування», вправа «Модерація», рефлексія. 
Після завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Травень 2019 (136)
Квітень 2019 (137)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше