» » Підготовка вищого професійного училища радіоелектроніки до нового навчального року
Інформація
  • Переглядів: 1084
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-07-2014, 11:40
11-07-2014, 11:40

Підготовка вищого професійного училища радіоелектроніки до нового навчального року

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

 
Незабаром розпочнеться 2014/2015 навчальний рік. Для надання якісних освітніх послуг та збереження здоров’я учнів необхідно забезпечити належне утримання училища з дотриманням санітарно-гігієнічних та протипожежних норм. Поки учні набираються сил перед новим стартом у навчальному закладі проводяться щорічні ремонтні роботи. Училище розміщується у типовому корпусі загальною площею 6507 квадратних метрів – тому роботи вистачає. Напередодні літніх канікул адміністрацією розроблені та затверджені заходи з підготовки до нового навчального року: приведення до санітарних вимог внутрішніх вбиралень, ремонт покрівлі над майстернями, ремонт системи опалення, заміна вікон на металопластикові, заміна підлоги в кабінетах, косметичні ремонти всіх навчальних приміщень та кімнат в гуртожитку. 
Приємно, що батьки, розуміючи проблему і потреби навчального закладу, долучаються до ремонтних робіт і за спонсорської допомоги батьків станом на сьогоднішній день замінено вікна на металопластикові у кабінеті історії, замінено підлогу в кабінеті технологій та ремонту радіотелевізійної апаратури, розпочато заміну вікон в кабінеті персональних комп’ютерів та електромонтажній майстерні, встановлено жалюзі в коридорі на І поверсі, продовжується ремонт внутрішніх вбиралень, кімнат в гуртожитку.
Високу відповідальність та свідомість за підготовку училища демонструють більшість батьків учнів нового набору, помічник директора з адміністративно-господарської роботи М.І.Тріщук, механік В.К.Онуляк, викладачі В.В.Марчук, Б.Ю.Цурик, А.Д. Грицюк, І.М.Хортюк, О.В.Цап, Л.І.Петровська.
Інженерно-педагогічний колектив навчального закладу активно працює над тим, щоб 1 вересня урочисто розпочати новий навчальний рік і зустріти учнів у оновлених приміщеннях.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше