» » На Буковині відбулося відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ
Інформація
  • Переглядів: 981
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-06-2014, 15:49
11-06-2014, 15:49

На Буковині відбулося відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Слайдер

 
Сьогодні, 11 червня 2014 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оксана Палійчук взяла участь в урочистому відкритті ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Варто зауважити, що конкурс проходитиме на базі Глибоцького професійного ліцею.
В урочистостях також взяли участь: заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, начальник відділу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Коваленко, методист вищої категорії науково-методичного відділу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Олександр Купчик, працівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Глибоцького професійного ліцею та учасники конкурсу.
Оксана Михайлівна привітала всіх учасників конкурсу з початком змагань, побажала успіхів. 
«Сьогодні ми проводимо не просто конкурс, а ще раз і ще раз кажемо собі і всьому світу, що Земля – це найбільший скарб, це наша годувальниця.
Напевно, не випадково ми проводимо ці змагання на теренах саме Глибоцького району. Адже, коли ми чуємо – Глибоцький район – згадуємо мальовниче село Димка, де геніальна українська письменниця Ольга Кобилянська описала трагічну, але таку глибоку і змістовну історію прив’язаності українця до землі. І ми з вами вкотре вшановуємо людей праці. Потрібно сказати, що сьогодні, як ніколи, державі потрібні висококваліфіковані робітники, адже своєю працею вони примножують добробут країні.
Шановні учасники! Ви маєте проявити свою майстерність зараз і в майбутньому стати професіоналами, якими ми всі будемо гордитися», – підкреслила керівник освітньої галузі краю.
З вітальним словом до учасників конкурсу та присутніх гостей в залі звернулись заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, який відзначив, що: «Приємно, що сьогодні заклади професійно-технічної освіти готують кваліфікованих робітників для різних сфер виробництва. А як відомо, виробництво є особливою складовою у розвитку економіки держави.
Напревеликий жаль, за останні роки ми спостерігаємо той факт, що рівень попиту на робітничі професії зменшився. Тому, я вважаю, що спільне наше завдання – популяризувати саме робітничі професії».
Начальник відділу департаменту професійно-технічної освіти МОН України Сергій Коваленко відзначив високий рівень підготовки до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, яку здійснювали Департамент освіти і науки, молоді та спорту і Глибоцький професійний ліцей. Він також висловив переконання, що члени журі проявлять об’єктивність, високопрофесійність в оцінюванні учасників.
Зауважимо, що в конкурсній програмі беруть участь представники двадцяти двох областей України. Конкурс триватиме на протязі трьох днів, де конкурсанти покажуть свої знання з теоретичної та практичної підготовки. За результатами змагань буде визначено переможця.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше