Інформація
  • Переглядів: 1086
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-04-2014, 14:47
8-04-2014, 14:47

Змагання на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

З метою розвитку спортивно-технічних видів спорту як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості у всебічному гармонійному розвитку особистості, 5 квітня 2014р. були проведені в м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступила начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко С.В., яка висловила щиру подяку від керівництва міста Миронову В.І. та суддівській бригаді з педагогічних працівників Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за десятилітню організацію та проведення змагань з картингу в м.Кам’янець-Подільському. Старченко С.В. побажала довгих років процвітання на ниві картингу Миронову В.І., завдяки невичерпному ентузіазму якого процвітає картинг, як вид автомобільного спорту в Західному регіоні. Також побажав вагомих перемог учасникам змагань з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського Кротик С.С. завідуючий відділом молоді і спорту Кам’янець-Подільської міської ради та продемонстрував перехідний Кубок, за який і мала розпочатися спортивна баталія.

Для всіх вихованців гуртків картингістів, ці змагання є також важливим тренуванням перед Всеукраїнськими змаганнями з картингу серед учнівської молоді 2014р. А для їх тренерів – це майстер-клас з конструкторсько-технологічних питань налаштування двигунів, кутів поворотів, які необхідні при кернуванні картом проходження поворотів на трасі, обміну досвіду роботи в гуртках картингістів.

В змаганнях прийняли участь 12 команд з позашкільних закладів та ТСОУ Чернівецької (Чернівецький ОЦНТТУМ – 17, Кельменецький ТСОУ – 3), Хмельницької (Хмельницький ОЦНТТУМ – 6, Філія ХОЦНТТУМ м. Кам'янець-Подільський – 11, Хмельницький ТСОУ – 3, м.Славута - 1), Львівської (СЮТ-СТК ТСОУ м.Стрий – 4 ), та Тернопільської (Тернопільський СТК ТСОУ – 4, Козівський РБДЮТ – 7, Чортківський ЦНТТДУМ - 5), Волинської ("Волинь карт” - 5) областей загальною кількістю 66 пілотів.

В цьому сезоні - це перші змагання в Україні з картингу, які були проведені в Західному регіоні. Змагання проводилися з шосейно-кільцевих перегонів в особистому та командному залікові в класах картів:

"Піонер – Н-міні”- вік учасників 6 - 8 років,

"Піонер-Н” - вік учасників 9 - 12 років,

"Піонер - Б” - вік учасників 8-13 років,

"Кадет” - вік учасників 10 - 14 років,

"Популярний юнаки ”- вік учасників від 12 до 16 років,  

"Популярний ”, "ІСА”, "ІСС”  - вік учасників старше 16 років.

Довжина одного кола траси – 800м. Для різних класів картів кількість кіл була такою:

клас картів "Піонер –Н-міні”, "Піонер –Н”, "Піонер –Б”,"Кадет” – 7 кіл;

клас картів "Популярний юнаки” – 10 кіл;

клас картів "Популярний” – 16 кіл,

клас картів "ІСА” – 10 кіл.

Черговий раз порадували вболівальників вихованці гуртків картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом Миронова Володимира Івановича. Найвищих результатів досягли:

 

1 місце – Балашев Андрій, клас картів „Піонер Б”,

       Лелик Максим, клас картів „Популярний”;

       Ільїн Віктор, клас картів „Популярний юнаки”,

 

3 місце – Гринчук Дмитро, клас картів „Піонер Н”;

      Боднарюк Сергій, клас картів „Піонер Б”;

      Богдан Олександр, клас картів „Кадет”,

Переможці і призери в особистій першості в усіх класах картів були нагороджені дипломами відповідних ступенів та кубками від міськради Кам’янець-Подільського. Перехідний кубок мера м.Кам’янець-Подільського отримала команда-переможець Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, яка з великим відривом випередила команди філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Кам’янець-Подільська та Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

До складу команди картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді входив наймолодший картингіст змагань Боднарюк Богдан (5 років), який відвідує дитячий садочок, але полюбляє цей вид спортивно-технічних змагань завдяки своєму татові Боднарюку О.Ф. (в минулому титулований картингіст).

Побажаємо картингістам вдалих стартів, які завжди вели б до високих результатів. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше