Інформація
  • Переглядів: 912
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-04-2014, 14:22
1-04-2014, 14:22

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп ПТНЗ

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

1 квітня 2014 року розпочався обласний конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Навчально-методичний та організаційний  супровід обласного етапу конкурсу здійснено  відділом фахової освіти, ліцензування та атестації управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецьким обласним навчально-методичним центром професійно-технічної освіти. Присутніх привітала Олена Пономаренко – начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації й акцентувала увагу, що конкурс є однією з найвідповідальніших подій в житті не тільки кожного учня, а й майстра виробничого навчання,  викладача спецдисциплін. Сьогодні недостатньо тільки отримати знання, а й необхідно  знайти їм застосування. Якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з «розумними» руками.

Роботу обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» супроводжуватиме журі, до складу якого увійшли представники Асоціації Автомобільних перевізників, навчально-методичного центру, приватної автошколи, управління житлово-комунального господарства міста, професійно-технічних навчальних закладів області, на чолі з виконавчим директором Чернівецької Асоціації Автомобільних перевізників Анатолієм Жураковським.

Конкурс розпочався в 9.00 заїздом та реєстрацією учасників.

Для участі в обласному етапі конкурсу прибули  учні випускних груп – переможці І етапу ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей автомобільного  сервісу» та «Чернівецький професійний  машинобудівний ліцей», Вищого професійного училища №24 м.Заставна, Сокирянського вищого професійного училища, Ставчанського та Кельменецького професійних ліцеїв.

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» відбудеться на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова» з 8-11 квітня 2014 року.

 


 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше