» » Семінар-практикум заступників директорів з навчально - виробничої та навчально-методичної роботи професійно - технічних навчальних закладів області
Інформація
  • Переглядів: 1473
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 28-03-2014, 10:41
28-03-2014, 10:41

Семінар-практикум заступників директорів з навчально - виробничої та навчально-методичної роботи професійно - технічних навчальних закладів області

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

27 березня 2014 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту» освіти проведено обласний семінар-практикум заступників директорів з навчально - виробничої та навчально-методичної роботі професійно - технічних навчальних закладів області з проблеми: «Оптимізація навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах». У роботі семінару взяли участь: Пономаренко Олена Михайлівна, начальник відділу фахової освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Ягнич Галина Дмитрівна, директор Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, методисти Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Горбан Євдокія Іванівна, Маркуляк Людвіг Владиславович, Унгурян Корнелія Матвіївна, заступники директорів з навчально - виробничої та навчально-методичної роботи всіх професійно-технічних навчальних закладів міста та області. 
Пономаренко О.М. відзначила роботу навчальних закладів у сучасних умовах, окреслила перспективні напрямки розвитку професійно-технічної освіти. Звернула увагу присутніх на профорієнтаційну роботу, якісну підготовку кваліфікованих робітників та формування державного замовлення на підготовку робітничих кадрів. Акцентувала увагу на якісне ведення навчальної документації в професійно-технічних навчальних закладах області. 
Учасників семінару привітав Сідор Василь Ілліч, директор державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту». Присутні переглянули відеоролик про навчальний заклад.
Ягнич Г. Д., директор Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти ознайомила з вимогами щодо організації навчально-виробничого процесу в навчальних закладах, акцентувала увагу на якості заповнення зведеної та підсумкової відомостей успішності.
Горбан Є. І. довела до відома присутніх стан підготовки Державних стандартів ПТО, що розробляються творчою групою педагогічних працівників області з окремих професій.
Досвідом роботи щодо проведення державної кваліфікаційної атестації з окремих професій поділилася Писаревська Г. М., заступник директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.
З правилами розробки робочих навчальних планів відповідно до нових ДСПТО ознайомила Унгурян К. М.
Маркуляк Л. В. ознайомив присутніх з наказом Міністерства освіти і науки України від 25.03.2014р. № 262 «Про організацію Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році»
Учасники семінару обмінялися досвідом роботи та отримали методичні рекомендації щодо розробки робочих навчальних планів для підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах.

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше