Інформація
  • Переглядів: 784
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 24-03-2014, 18:19
24-03-2014, 18:19

Граввікон знавців української мови

Категорія: Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

20 березня в рамках тижня суспільно-гуманітарних наук викладачами Іриною Олександрівно Федосеєвою, Оленою Василівною Антимійчук та Людмилою Леонідівною Трубчинською був підготовлений та проведений граввікон знавців української мови серед груп учнів І курсу спеціальностей «кухар, кондитер», «кондитер, кухар» та «кухар, офіціант, бармен». 
В ошатній залі, за різнобарвними столами, символічно оздобленими національними хустками, учні себе почували впевнено та були повністю налаштовані на серйозні змагання, оскільки хід конкурсу контролювало та оцінювало поважне журі у складі 5 чоловік: заступника директора з НВР Л.Л. Трубчинської, викладачів іноземних мов І.П. Гуцул та Н.В. Куреляк, викладача хімії та біології Л.І. Самборської, майстра в/н П.С. Томенка.
Випереджальним завданням було представити команду за допомогою презентації, в якій учасники повинні були висвітлити назву команди, її членів, а також гасла. Врешті, до змагання приступили «Мовознавці» («професор» та «аспіранти кафедри»), «Діти України» (віддані Україні учениці у колоритних вишитих сорочках) та суворі «Білі ведмеді».
Завдання, котрі виконували учасники, були різноманітними та цікавими. Після проголошення правил проведення гри, почалося все «Розминкою», в ході якої учні збиралися думками та пригадували типові правила української мови. Наступним завданням було наввипередки відгадати кросворд, ключовим словом якого була лексема «ПРИКМЕТНИК». Цікавим та словотворчим стало наступне завдання «Словникар»: учням було задане слово «ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО», із літер якого потрібно було утворити якомога більше слів. Із завданням «Шифрувальник» учні справилися дуже швидко, миттєво відгадавши зашифроване цифрами слово «МОРФОЛОГІЯ». Цікавим виявився етап «Ребуси», де учні теж продемонстрували свою ерудицію та спритність. Однак найцікавішим та кумедним виявився конкурс «Крокодил», в якому капітани повинні були за допомогою пантоміми показати своїй команді фразеологізми так, щоб вони їх відгадали. У творчому конкурсі «Мороз спасав мене не раз» учасникам потрібно було написати міні-твір чи поезію на тему «Чому я спізнився на урок», ввівши в контекст висвітлені на проекторній дошці слова. Учні проявили себе майстрами слова: особливо цікавим виявилося творіння команди «Діти України», надзвичайно вразила всіх поезія «Мовознаців». 
У той час, поки журі підводило підсумки, вболівальники мали змогу заробити бали командам-учасникам. З веселими загадками з української мови аудиторія впоралася досить легко, глядачам було весело та цікаво. 
У ході гри перемогла команда групи КнК 9-13 спеціальності «кондитер, кухар». Вони були нагороджені грамотами та цінними призами.
Загалом граввікон знавців української мови пройшов у дружній, веселій атмосфері. Та головне те, що учні проявили свою ерудицію, вміння жартувати, бажання перемагати, а також високий рівень знань з української мови. 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше