Главная > --- > Підсумки Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру «Буковинське літо» підведено

25-06-2011, 11:54. Разместил: Moderator
24 червня 2011 року завершився рейтинговий Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Буковинське літо», присвячений 15-й річниці Конституції України. Цього року до Буковини приїхали 56 спортсменів з міст: Коломиї, Ужгорода, Чопа, Тячева, Хмельницького. У змаганнях взяли участь вихованці спортивного клубу «Ейс» м.Чернівці та господарі турніру – учні Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
Ігри на тенісних кортах тривали з 21 по 24 червня, фінальні зустрічі в одиночних та парних розрядах відбулись 24 червня .
Переможцями та призерами Всеукраїнського юнацького турніру з тенісу «Буковинське літо» стали:
В одиночному розряді:
Серед юнаків до 14 років – переміг Рух Роман (Чернівецька ОДЮСШ), ІІ місце посів Мельничук Віталій (клуб «Ейс» м.Чернівці), третє – Романов Роман (м. Хмельницький).
Серед юнаків до 10 років:
Перше місце посів Рурак Вадим (ЧОДЮСШ), ІІ – Прокопов Максим (м. Хмельницький), ІІІ – Горобець Данило (м. Хмельницький).
Серед дівчат до 14 років переможницею стала Щербей Анастасія (м.Ужгород), на другому місці Гакман Юлія (Чернівецька ОДЮСШ) і третьою стала Карпова Каріна (Чернівецька ОДЮСШ).
Серед дівчат до 10 років перемогла Будинська Валерія (м.Ужгород), на другому місці Заболотна Марія (ЧОДЮСШ) і третім призером стала Горманюк Таісія (Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа).
У парному розряді серед юнаків до 14 років перемогла пара Рух Роман та Кермач Богдан (ЧОДЮСШ). Срібними призерами стали Мельничук Віталій та Продан Євген (клуб «Ейс»)
Серед дівчат до 14 років в парному розряді переможницями стали Шербей Анастасія (Ужгород) та Прокопова Ольга з Хмельницького. На другому місці вихованки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Гакман Юлія та Божик Анастасія.
24 червня на урочистому закритті Всеукраїнського турніру «Буковинське літо» чемпіонів і призерів змагань пам’ятними призами, кубками, медалями та дипломами Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи нагороджували головний суддя змагань – Костюхін Юрій Олексійович та головний секретар турніру – Вилігорська Наталія Олександрівна.
Підсумки  Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру  «Буковинське літо» підведено  Підсумки  Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру  «Буковинське літо» підведено  Підсумки  Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру  «Буковинське літо» підведено  Підсумки  Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру  «Буковинське літо» підведено  Підсумки  Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру  «Буковинське літо» підведено  Підсумки  Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру  «Буковинське літо» підведено  Підсумки  Всеукраїнського рейтингового юнацького турніру  «Буковинське літо» підведено