Главная > --- > Вітання до Дня молоді

Вітання до Дня молоді


25-06-2011, 08:43. Разместил: Moderator
Щиро вітаю вас зі святом молодості, надії та сподівань – Днем молоді! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, саме це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Саме вам, юнакам і дівчатам, випала прекрасна і відповідальна доля – будувати заможну демократичну Україну, яка цінує гідність кожного громадянина, забезпечує його свободи і права, сповідує загальнолюдські цінності. Від вашої активної громадської позиції залежить доля нашої Батьківщини. Здобуваючи освіту, обираючи трудовий шлях, створюючи сім’ю, ви закладаєте підвалини свого щастя та благополуччя, а отже і добробуту своєї держави. Тому я бажаю Вам, молоді друзі, завжди бути переможцями.
Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у науці та на виробництві, у бізнесі і політиці, у спорті та мистецтві.
Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. А головне – пам’ятайте: молодість – не вік, молодість – це стан душі! То ж бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок, щастя і віри у власні сили. Залишайтесь молодими!З повагою,
начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад