Інформація
  • Переглядів: 386
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-10-2018, 15:01
17-10-2018, 15:01

«Кольоровий настрій»

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

Не просто навчатись, а бути  завжди активними, дієвими, небайдужими до громадського життя свого міста та своєї країни – саме до цього, перш за все, звертають свої зусилля керівники гуртків ЧОЦЕВ «Юність Буковини».  Тому в нашому Центрі завжди так весело і цікаво. А кожне заняття – це відкриття чогось нового та несподіваного. Особливо цікаво буває на виховних заходах. 
«Кольоровий настрій» - під такою назвою проводився виховний захід, присвячений святкуванню  Дня художника.  Вихованці гуртка «Палітра» під керівництвом Вікторії Савчук задовго до призначеної дати почали підготовку. Було оформлено надзвичайно цікаву інформаційну зону «Дерево пізнання», де замість плодів та листя розмістили репродукції найвідоміших художників світу. Старші вихованці підготували виставку «Я - художник»,  яка  продемонструвала наскільки глибоко діти асоціюють себе з професією художника. Також не обійшлось і без фотозони,  яка виявилась  привабливою і яскравою для всіх присутніх.
Юні художники запросили всіх вихованців закладу на свято, яке відбулось 12 жовтня. Усі присутні мали можливість випробувати себе в найрізноманітніших  іграх, вікторинах,  поговорити про найвидатніших художників України, що увійшли в Золотий фонд світового образотворчого мистецтва і, навіть, побувати в ролі членів журі, оцінюючи творчі роботи юних митців. 
А на завершення всі взяли участь у надзвичайно веселому майстер-класі «Про що розповідає пляма», який проводили вихованці вищого рівня навчання гуртка «Палітра». І настрій був у всіх  справді - кольоровим!
 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше